kod oferty: EG-761409

Embudu Village ***

Lokalizacja: Malediwy » Atol Male »
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 10.05.2023
Cena od: 7 624 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  

Ocena hotelu

100% klientów
poleca ten hotel

8.6

Na podstawie
3 opinii

Zadaj pytanie do oferty zamknij

Embudu Village ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 10.05.2023   godz. 17:40       Powrót z:  Male 17.05.2023   godz. 19:45
Cena za pokój
superior bungalow dbl3 wyżywienie: pełne wyżywienie  
Bungalow dwuosobowy (superior) wyżywienie: pełne wyżywienie  
Water Bungalow DBL WB wyżywienie: pełne wyżywienie  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Prima Holiday o tej ofercie

Zalety wg klientów

 • Ciche i kameralne położenie
 • Bardzo smaczne posiłki
 • Świetna obsługa kelnerska
 • Obfite posiłki
Udogodnienia hotelu
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Życie nocne
 • Kurorty nadmorskie
 • Dostęp do internetu
 • Nurkowanie
 • Oferty egzotyczne
 • Animacje dla dorosłych
 • Sport
 • Spa & Wellness
 • Sporty wodne
 • Klimatyzacja

Położenie

W atolu Male Południowe, 20minut drogi łodzią motorową z międzynarodowego lotniska Velana w Male. Wyspa ma zaledwie 3km długości, a jej brzegi są od siebie oddalone o 5minut spacerem.

Plaża

Biała, piaszczysta. Wyspa Embudu słynie z przepięknej rafy koralowej i spektakularnych miejsc do nurkowania. Ręczniki plażowe w cenie. Leżaki bezpłatne.

Hotel

KATEGORIA LOKALNA 3 *

Komples hotelowy otoczony krystalicznymi wodami Oceanu Indyjskiego, składa się z kilkudziesięciu bungalowów otoczonych pięknym tropikalnym ogrodem.

Do dyspozycji gości

Recepcja, restauracja, bar przy plaży. Goście mogą bezpłatnie zagrać w siatkówkę plażową, tenis stołowy, rzutki czy bilard. Okazjonalnie muzyka na żywo. Za opłatą cenrum Spa, centrum nurkowe oraz sporty wodne.

Internet

Bezpłatne WiFi na terenie obiektu.

Zakwaterowanie

Pokoje superior bungalow dwusobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dla osoby dorosłej. Klimatyzowane wyposażone w łazienki, mini lodówkę, zestaw do kawy i herbaty, telefon, sejf, suszarkę do włosów. W dniu przylotu dwie bezpłatne butelki wody. Taras.

Pokoje w bugalowach na wodzie z możliwością jednej dostawki. Każdy z nich dysponuje prywatnym balkonem. Wyposażenie jak bungalowy na wyspie.

Wyżywienie

FB: śniadania, obiady i kolacje w forie bufetu. Napoje do obiadów i kolacji za dodatkową opłatą.

All Inclusive śniadania 07.00-09.30, obiady 12.30-14.00 i kolacje 19.30-21.00 w formie bufetu. Popołdniowa kawa, herbata 16.00-18.00. Wybrane lokalne napoje i alkohole : Bitter Lemon, Soda, Cola, Sprite, Fanta, Tonic, Zero Cola, Can Juice Wino: wino domowe na kieliszki (czerwone, białe, różowe) Piwo: piwo z beczki, piwo z puszki (33 cl) Wermuty: Martini Rosso, Martini Dry, Martini Bianco Spirytus: (Regularne marki) Whisky, Gin, Wódka, Rum, Arak w godzinach 10.00-24.00.

Informacje dodatkowe

https://www.embuduvillage.com/

Embudu Village, Maldives, 20012 Południowy Atol Male, Malediwy

Cena

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),

Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

Warunki wjazdowe

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy

Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych

Paszport powinien być ważny przez minimum 1miesiąc.

Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego.

Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:

UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 18 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach
8.6

Na podstawie 3 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Ceniących spokój  80%
Rodzin z dziećmi  40%
Aktywnych  40%

 

Jakość a cena

60% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Hotel 6.7
Pokoje 6.2
Położenie 8.9
Posiłki 9.3
Przeczytaj opinie innych o tej wycieczce

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.