kod oferty: EG-640285

Sun Siyam Olhuveli Maldives ****

Lokalizacja: Malediwy » Atol Male » Olhuveli
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 31.03.2023
Cena od: 21 235 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  

Ocena hotelu

86% klientów
poleca ten hotel

9.1

Na podstawie
10 opinii

Zadaj pytanie do oferty zamknij

Sun Siyam Olhuveli Maldives ****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Prima Holiday od 21 235 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 31.03.2023   godz. 21:25       Powrót z:  Male 07.04.2023   godz. 22:50
Cena za pokój
Willa 2 osobowa wyżywienie: pełne wyżywienie  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Prima Holiday o tej ofercie

Zalety wg klientów

 • Biała, piaszczysta plaża i krystaliczne czysta woda
 • Do rafy koralowej można wygodne dojsć pomostem
 • Dobre wrażenie ogólne
 • Obfite posiłki
Udogodnienia hotelu
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Życie nocne
 • Blisko lotniska
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Nurkowanie
 • Kurorty nadmorskie
 • Dostęp do internetu
 • Fitness / siłownia
 • Oferty egzotyczne
 • Basen odkryty
 • Sport
 • Przedszkole
 • Animacje dla dorosłych
 • Windsurfing
 • Tenis
 • Sporty wodne
 • Klimatyzacja
 • Spa & Wellness

Położenie

Hotel położony jest na jednej z 1190 wysp należących do Malediwów - Olhuveli, oddalony o 45minut łodzią od lotniska w Male. Hotel otoczony pięknym tropikalnym ogrodem.

Plaża

Piaszczysta, łagodnie opadająca

Hotel

Kategoria lokalna 4 *

Do dyspozycji gości

Recepcja, taras, sklep z pamiątkami, jubiler, fryzjer, lekarz, Wi-Fi: w całym hotelu, w cenie, pralnia: za opłatą, restauracja główna Sunset na palach nad wodą (bufetowa), resturacja Lagoon (wybór z karty), restauracja azjatycka, włoska (płatne), bar główny Dhoni, Lagoon Bar, Sunrise Bar przy basenie, grill Plankton

Internet

Wi-Fi w hotelu bezpłatne

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatne: basen, taras słoneczny z leżakami, siłownia, kort tenisowy, badminton, tenis stołowy, siatkówka plażowa, rzutki, bilard, kajaki, sprzęt do windsurfingu, rowery wodne (1h dziennie tylko w opcji All Inclusive), jedna z dwóch wycieczek ( snorkeling z przewodnikiem lub zwiedzanie lokalnej wyspy) - dostępne bezpłatnie jeden raz w trakcie pobytu na osobę (tylko w opcji All inclusive). Wycieczki odbywają się przy sprzyjającej pogodzie oraz odpowiedniej ilości chętnych, wieczorne animacje

Odpłatne: SPA, masaże i zabiegi, sporty wodne

Dla dzieci

Plac zabaw

Zakwaterowanie

Deluxe Room- zlokalizowane przy plaży w jednopiętrowych budynkach (zakwaterowanie na parterze lub na piętrze), ok 50m, mini bar (bezpłatny tylko w opcji All Inclusive, codziennie uzupełniany), zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf (bezpłatny), TV-SAT, telefon, zestaw do prasowania, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, łazienka (wanna/prysznic, WC, suszarka do włosów), taras/balkon, internet wi-fi

Grand Beach Villa- zlokalizowane w willach przy plaży, ok 64m kw, dodatkowy prysznic pod gołym niebem, wyposażenie jak w pokojach deluxe. Możliwość zakwaterowania dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci.

Water Villa- zlokalizowane w willach na palach na wodzie, ok 64m kw, wyposażenie jak w pokojach deluxe.

Wyżywienie

Full Board- 3 posiłki

• Śniadanie: bogaty wybór dań w formie bufetu w restauracji głównej Sunset Restaurant / Malaafaiy (07:30 - 1000 godzin).

• Lunch: międzynarodowy bufet ze stanowiskami w (głównej restauracji) Sunset Restaurant / Malaafaiy (12: 30-14: 30).

• Kolacja: Obfita kolacja w formie bufetu ze stanowiskami akcji w (głównej restauracji) Sunset Restaurant / Malaafaiy (19:00 - 21:30)

• voucher do spa: skorzystaj z voucheru do spa w wysokości 50 USD na osobę dorosłą na pobyt ( voucher jest immieny i nie można go przekazać innej osobie)All inclusive:

Śniadanie dostępne z bogatym wyborem w formie bufetu w (głównej restauracji) Sunset Restaurant / Malaafaiy (od 07:30 do 10:00 godziny).

Lunch: Międzynarodowy bufet ze stanowiskami akcji w (głównej restauracji) Sunset Restaurant / Malaafaiy (12.30 - 14.30)

Kolacja: obfita kolacja w formie bufetu ze stanowiskami akcji w (głównej restauracji) Sunset Restaurant / Malaafaiy (19:00 - 21:30)Nielimitowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowanych przez cały dzień od 10:00 do 24:00

Napoje bezalkoholowe, Soki owocowe (puszkowane i pakowane), Piwo z beczki,Kawa, herbata, kawa mrożona, herbata mrożona, espresso, cappuccino, latte i macchiato, Wino domowe: białe, czerwone i różowe podawane na kieliszki, Alkohole: Gin, Wódka, Rum, Whisky, Tequila i Brandy, Wybór koktajli i koktajli bezalkoholowych

Bezpłatny mini bar (napoje alkoholowe i bezalkoholowe) uzupełniany raz dziennie: Napoje bezalkoholowe, Piwo: w puszkach

Wybór JEDNEJ bezpłatnej z dwóch (2) regularnych / planowych wycieczek na osobę na pobyt przy pobycie minimum 3 noce: Safari z nurkowaniem z rurką" lub Wycieczka po lokalnej wyspie". (Wszystkie wycieczki będą organizowane przy sprzyjającej pogodzie i należy je wcześniej sprawdzić i zarezerwować u gospodarzy ośrodka. Jedna wycieczka na osobę na pobyt.

Codzienne niezmotoryzowane sporty wodne na wybranych zajęciach - 1 godzina dziennie: kajak, wiosło, windsurfing. Akceptacja regulaminu i warunków. Zajęcia z przewodnikiem będą odpowiednio płatne.

Półgodzinna lekcja nurkowania w grupie na osobę dorosłą na pobyt (wymagana minimalna liczba 6 osób).

Półgodzinna grupowa lekcja windsurfingu na osobę dorosłą na pobyt (wymagana minimalna liczba 6 osób)Kolacja Wigilijna (24.12) oraz Kolacja Noworoczna (31.12) wliczone w cenę imprezy.

Informacje dodatkowe

Podróż poślubna honeymoon

• owoce, butelka wina w pokoju

• romantyczna kolacja przy świecach w restauracji a'la carte (raz w trakcie pobytu)

• specjalna dekoracja pokoju

• tort

• romantyczna kolacja przy świecach na plaży (raz w trakcie pobytu przy pobycie min 7 nocy)

Warunkiem otrzymania świadczeń jest zabranie ze sobą w podróż aktu/kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 12miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Cena

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),

Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

Warunki wjazdowe

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy

Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych

Paszport powinien być ważny przez minimum 1miesiąc.

Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego.

Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:

UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 18 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach
9.1

Na podstawie 10 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Ceniących spokój  60%
Wymagających klientów  50%
Szukających luksusu  30%

 

Jakość a cena

70% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Hotel 8.4
Pokoje 9.2
Położenie 9.2
Posiłki 8.6
Przeczytaj opinie innych o tej wycieczce
Czytaj więcej

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.