kod oferty: EG-754012

Vilamendhoo Island Resort ****

Lokalizacja: Malediwy » Atol Ari »
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 12.06.2023
Cena od: 9 536 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  

Ocena hotelu

9.4

Na podstawie
5 opinii

Zadaj pytanie do oferty zamknij

Vilamendhoo Island Resort ****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Best Reisen od 9 536 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 12.06.2023   godz. 17:40       Powrót z:  Male 19.06.2023   godz. 23:40
Cena za pokój
garden room wyżywienie: pełne wyżywienie  
adjoining beach villa wyżywienie: pełne wyżywienie  
standalone beach villa wyżywienie: pełne wyżywienie  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Best Reisen o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Sport
 • Oferty egzotyczne
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Tenis
 • Nurkowanie
 • Kurorty nadmorskie
 • Spa & Wellness

Naszym zdaniem

Komfortowy hotel otoczony egzotyczną zielenią na tropkalnej wysepce ze złotą plażą, niedaleko rafy koralowej. Regionalna architektura, żywe kolory, sporty wodne, atrakcje dla najmłodszych gości. Piękne miejsce na malediwski urlop z rodziną.

Położenie

Południowy Atol Ari, wysepka 900m x 250m. Transfer hydroplanem trwa ok. 25minut z Male. Limit bagażu: 20 kg + 3 kg podręczny (nadbagaż płatny na miejscu). Transfer hydroplanem odbywa się tylko w dzień (najpóźniej do godz. 16.00) i jest uzależniony od warunków pogodowych.

Po przybyciu na Malediwy i zakończonej odprawie należy udać się do hali przylotów i stanowiska odprawy hydroplanów. Następnie goście przewożeni są autobusem wahadłowym z terminalu przylotów międzynarodowych do oddalonego o około 10minut Maldivian Hydroplane Lounge. Tam czeka się w strefie wypoczynkowej (bezpłatnie woda, napoje, Wi-Fi) na hydroplan. Goście przylatujący późnym lotem międzynarodowym, którzy nie zdążą na ostatni hydroplan mogą wybrać nocleg na głównej wyspie Male (dodatkowo płatne) i odlecieć do Vilamendhoo Island następnego ranka.

Wyposażenie

Plażowe lobby z recepcją, dwie restauracje z bufetami (jedna dla osób dorosłych, druga dla rodzin z dziećmi), dwie restauracje a'la carte z widokiem na ocean, koktail bar na tarasie, bar przy basenie, room service, możliwość organizacji prywatnych kolacji i przyjęć na plaży, sklep z pamiątkami, studio fotograficzne, biblioteczka, bezpłatne łącza Wi-Fi.

Pokoje

Garden room - sypialnia, łazienka (częściowo na świeżym powietrzu; prysznic, podwójna umywalka, szlafroki, wc), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, telewizor, sejf, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, bezpłatne łącza Wi-Fi, taras. Powierzchnia: 50-55m kw.

Adjoing beach villa - sypialnia, łazienka (częściowo na świeżym powietrzu; prysznic, podwójna umywalka, szlafroki, wc), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, telewizor, sejf, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, bezpłatne łącza Wi-Fi, taras. Powierzchnia: 50-55m kw. Szeregowe wille usytuowanie przy plaży.

Standalone beach villa - wolnostojące domki przy plaży; sypialnia, łazienka (częściowo na świeżym powietrzu; prysznic, podwójna umywalka, szlafroki, wc), klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, telewizor, sejf, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, bezpłatne łącza Wi-Fi, taras. Powierzchnia: 50-55m kw.

Wyżywienie

FB - śniadania, obiady, kolacje, napoje płatne

All inclusive plus - śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, napoje bezalhoholowe i alkoholowe całą dobę, lunch lub kolacja w Asian Wok Restaurant (przy min. 5 noclegach), codziennie uzupełniany minibar (woda, wyznaczone napoje, wino stołowe, piwo, przekąski), 20% zniżki na wyznaczone zabiegi w spa wykonane w ciągu dwóch pierwszych dni pobytu. Dodatkowe usługi bezpłatnie: rejs o zachodzie słońca, rejs na wyspę Dhangeti, półgodzine grupowe lekcje snorkelingu (sprzęt płatny), windsurfingu i tenisa (sprzęt gratis), korty (tenis, badmington, siatkówka), tenis stołowy, bilard, rzutki, piłkarzyki, kajaki, sesja jogi.

Sport i rozrywka

Basen, fitness center, minigolf, stand up paddle, program artystyczny (muzyka na żywo, DJ, karaoke). Odpłatnie: kajaki, łódź ze szklanym dnem, windsurfing, katamaran, rejsy, wyprawy, korty tenisowe, sprzęt do tenisa i badmingtona, ośrodek nurkowy (wypożyczalnia sprzętu, kursy, wyprawy), masaże, zabiegi kosmetyczne i pielęgnujące, joga.

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw, menu dziecięce, odpłatnie: lekcje nurkowania, opiekunka.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy.

Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 USD za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny lokalny przedstawiciel, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 18 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach
9.4

Na podstawie 5 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Szukających luksusu  60%
Ceniących spokój  40%

 

Jakość a cena

100% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Hotel 8.8
Pokoje 9.8
Położenie 8.8
Posiłki 10
Przeczytaj opinie innych o tej wycieczce
Czytaj więcej

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.