kod oferty: EG-515323

Singapur - Malezja z wyp. na Langkawi 

Lokalizacja: Malezja
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 10.10.2019
Cena od: 7 690 zł 11 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Singapur - Malezja z wyp. na Langkawi

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Ecco Travel od 7 690 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 10.10.2019       Powrót z:  Singapur 21.10.2019
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Ecco Travel o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
  • Oferty egzotyczne

Region

Singapur

Opis

Dzień 1. Warszawa - Singapur.
Wylot z Polski.
Dzień 2. Singapur.
Przylot do Singapuru i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, spotkanie informacyjne. Nocleg w hotelu.
Dzień 3. Singapur.
Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Singapuru. Dzień rozpocznie przejazd przez dawną dzielnicą kolonialną, gdzie zobaczymy najważniejsze obiekty rządowe państwa, tj.: budynek parlamentu i Sądu Najwyższego, ratusz miejski oraz słynny budynek Klubu Krykieta. Kolejnym przystankiem na trasie będzie słynny Merlion – ikona Singapuru, pół ryba, pół lew. W dalszej części dnia odwiedzimy dzielnicą chińską z najstarszą w mieście świątynią buddyjsko-taoistyczną – Thian Hock Keng. Ze świątyni udamy się Narodowego Ogrodu Orchidei, gdzie podziwiać można ponad 20 tysięcy odmian tych przepięknych kwiatów. Popołudniu udamy się do dzielnicy Małe Indie, gdzie w sercu Singapuru będzie okazja poczuć się jak w Indiach, pośród sprzedawców przypraw i kolorowej biżuterii. Dzień zakończy spacer po futurystycznym kompleksie ogrodowym – Gardens By The Bay nad Zatoką Marina (wstęp do palmiarni oraz na punkt widokowy płatne dodatkowo – łącznie ok. 36 SGD). Wieczorem dla chętnych możliwość wjazdu na punkt widokowy na szczycie hotelu Marina Sands Bay (płatne dodatkowo – ok. 25 SGD). Nocleg w hotelu.
Dzień 4. Singapur - Kuala Lumpur.
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do stolicy Malezji - Kuala Lumpur. Po wylądowaniu do jaskini Batu - ważnego miejsca pielgrzymek dla hinduistów. Kompleks ten uznawany za malezyjską Jasną Górę i stanowi unikatowy na skalę światową kompleks świątynny zlokalizowany w wapiennych formacjach skalnych (do głównej świątyni prowadzą 272 stopnie). Popołudniu przejazd do centrum Kuala Lumpur, gdzie zobaczmy m.in.: słynne bliźniacze wieże Petronas Towers (wjazd na wieżę dla chętnych - dodatkowo płatny), Pałac Królewski, narodowy meczet Masijd Negara (tylko z zewnątrz), Plac Niepodległości oraz mieszący obecnie siedzibę Sądu Najwyższego - budynek Sułtana Abdula Samada. Późnym popołudniem transfer do hotelu na nocleg. Dla chętnych możliwość zorganizowania wycieczki Kuala Lumpur nocą połączonej z kolacją w jednej z malezyjskich restauracji i pokazem lokalnych tańców (ok. 60 USD).
Dzień 5. Kuala Lumpur - Góry Camerona.
Po śniadaniu udamy się na północ od stolicy Malezji - w góry Camerona, czyli do serca malezyjskiej krainy herbaty i zarazem najwyżej położonego obszaru Malezji (wysokości w tym regionie sięgają ponad 1500m n.p.m.). Podczas wycieczki odwiedzimy m.in.: dolinę róż, plantację herbaty oraz jedną z najstarszych fabryk tego szlachetnego trunku oraz farmę motyli. Nocleg w hotelu w Cameron Highlands.
Dzień 6. Góry Camerona - Kuala Lumpur.
Po śniadaniu powrót do Kuala Lumpur. W drodze powrotnej zobaczymy malowniczo położoną w jaskini świątynię buddyjską Sam Poh Tong z imponującym posągiem leżącego Buddy. Popołudniu czas wolny na zakupy i samodzielne odrywanie uroków stolicy Malezji. Nocleg w Kuala Lumpur.
Dzień 7. Kuala Lumpur - Langkawi.
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot na Langkawi. Transfer do hotelu i rozpoczęcie części wypoczynkowej wycieczki.
Dzień 7-10. Wypoczynek na Langkawi (4 noce).
W wersji podstawowej wypoczynek w hotelu 4 * ze śniadaniami. Na życzenie możliwość kalkulacji wypoczynku w hotelu o wyższym standardzie lub innej opcji wyżywienia (śniadania i obiadokolacje lub pakiet All Inclusive).
Dzień 11. Langkawi – Singapur.
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przelot do Singapuru, a następnie przesiadka na wieczorny lot powrotny do Polski.
W wybranych terminach możliwy przelot z Langkawi do Kuala Lumpur, a następnie lot powrotny do Polski.
Dzień 12. Powrót do Polski.

Cena zawiera

Przelot na trasie Polska - Singapur - Polska, przeloty wewnętrzne na trasach: Singapur - Kuala Lumpur, Langkawi - Singapur, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNWzakwaterowanie w hotelach 3 *** i 4 **** z klimatyzacją, wyżywienie: śniadania w formie bufetu, możliwość dopłaty do obiadokolacjitransport klimatyzowanymi autokaramizwiedzanie wg programu, serwis polskiego pilota na trasie zwiedzania (w dniach 2-6) – podczas wypoczynku na Langkawi brak obsługi

Cena nie zawiera

Obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 130 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczkidopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowanadopłaty do obiadokolacjiwycieczki fakultatywneobowiązkowe opłaty klimatycznej w Malezji - płatne bezpośrednio w hotelu - 10mYR (ok. 2,5 USD) za pokój za dobę

Obsługa na miejscu

Obsługa

Informacje wizowe

Wizy
nie ma obowiązku wizowego dla pobytów turystycznych do 90 dni. Wymagany paszport ważny minimum 6miesięcy.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 14 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.