kod oferty: EG-786126

Luna Holiday Complex ****

Zdjęcia  |  Mapa  
Lokalizacja: Malta » wyspa Malta » Mellieha
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 02.12.2023
Cena od: 2 017 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Luna Holiday Complex ****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 02.12.2023   godz. 06:30       Powrót z:  Luqa 09.12.2023   godz. 10:10
Cena za pokój
studio studio apt side seaview (stk) wyżywienie: własne  
studio studio superior apartments (ss) wyżywienie: własne  
one bedroom apartments (ad) wyżywienie: własne  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Best Reisen o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Sporty wodne
 • Kurorty nadmorskie
 • Dostęp do internetu
 • Nurkowanie
 • Bez paszportu
 • Basen kryty
 • Sport
 • Rowery
 • Basen odkryty
 • Klimatyzacja
 • Jazda konna
 • Animacje dla dorosłych
 • Blisko lotniska
 • Spa & Wellness

Naszym zdaniem

Kompleks apartamentów w malowniczej miejscowości Mellieha. Dobre miejsce na relaks i zwiedzanie. Świetna lokalizacja; blisko pięknej plaży, przystanku, przystani promowej, barów, sklepów itp. Basen na dachu dla dorosłych, basen uniwersalny, funkcjonalne wyposażenie.

Położenie

Na północno-zachodnim wybrzeżu Malty, nad zatoką w urokliwej miejscowości Mellieha, ok. 500m od piaszczystej plaży (leżaki i parasole płatne), ok. 20km od lotniska, 17km od Valetty, ok. 2km od parku rozrywki Popeye Village, ok. 100m od przystanku autobusowego. Niedaleko hotelu przebiegają szlaki turystyczne - piesze, rowerowe i samochodowe.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, restauracja, lounge bar, letni bar na tarasie widokowym przy basenie (strefa tylko dla dorosłych), bar/pizzeria w Beach Club, minimarket, bezpłatne WIFI w lobby, odpłatny kącik internetowy, sala konferencyjna, bankomat.

Przy zakwaterwaniu wymagany jest depozyt 50 EUR/pokój.

Pokoje

Studio - klimatyzacja, wentylator, TV, sejf (za dodatkową opłatą), aneks kuchenny (kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik), łazienka (WC, prysznic), balkon. Powierzchnia - ok. 24m kw.

Studio Superior - klimatyzacja, wentylator, TV, sejf (za dodatkową opłatą), aneks kuchenny (kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik), łazienka (WC, wanna/prysznic), balkon. Powierzchnia - ok. 32m kw.

Superior Family Apartment - klimatyzacja, wentylator, TV, sejf (za dodatkową opłatą), aneks kuchenny (kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik) połączony z pokojem dziennym (sofa), łazienka (WC, wanna/prysznic), balkon. Powierzchnia - ok. 60m kw.

Wyżywienie

RO - wyżywienie we własnym zakresie

BB - śniadania w formie bufetu

HB - śniadania i kolacje w formie bufetu

Napoje dodatkowo płatne.

Sport i rozrywka

Niewielki basen na dachu (dla dorosłych, czynny latem), basen uniwersalny (czynny latem), jacuzzi i basen kryty/podgrzewany (czynny zimą), siłownia, w szczycie sezonu lekkie animacje lub program rozrywkowy. Przy hotelu jest centrum nurkowe.

Dla dzieci

Pokój gier (płatny), część dla dzieci przy basenie.

Informacje dodatkowe

W dniach 30.10.2023- 31.03.2024 na terenie obiektu będą odbywać się prace remontowe, co powodować może hałas w jego niektórych częściach.

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 18 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.