kod oferty: EG-629527

Paryż i Normandia 

Lokalizacja: Rejsy » Rzeka - Sekwana »
Zakwaterowanie: rejs
Pobyt od dnia: 04.11.2021
Cena od: 14 181 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Paryż i Normandia

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Konsorcjum Biur Podróży od 14 181 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Zakwaterowanie: 04.11.2021       Wykwaterowanie:   11.11.2021
Cena za pokój
Kabina 2 osobowa (zewnetrzna) wyżywienie: pełne wyżywienie  
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Konsorcjum Biur Podróży o tej ofercie

Odwiedź historyczne plaże Normandii; Zobacz piękno domu i ogrodów Moneta w Giverny; Podziwiaj Château Saint-Germain-en-Laye; Zobacz kultowe zabytki Paryża, "City of Light"; Zainspiruj się kolorowym miastem portowym, Honfleur; Wybierz się na wędrówkę do Château Gaillard

[Kraje - Francja

Rzeki - Sekwana]

Dzień 1

Paryż - Przylot - Zaokrętowanie

Przylot do Paryża. Zaokrętowanie na statku.

(kolacja)

Dzień 2

Les Andelys

Odkryj historię Château Gaillard, dawnej twierdzy Ryszarda Lwie Serce, położonej na kredowych klifach wysoko nad Sekwaną, podczas porannej wycieczki lub jeśli wolisz bardziej aktywną przygodę, możesz wędrować tam od brzegu Sekwany, podziwiając malownicze widoki po drodze. Dla tych, którzy wolą zwiedzić okolicę na dwóch kołach, wycieczka rowerowa z przewodnikiem przez urocze miasteczko Les Andelys. Pod koniec dnia, popłyniemy w dalszy rejs wzdłuż meandrów Sekwany.

(śniadanie, obiad, kolacja)

Dzień 3

Le Havre

Do wyboru kilka różnych opcji wycieczek, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych, w zależności od zainteresowań. Możesz wybrać całodniową wycieczkę do nadmorskiego miasteczka Honfleur, znanego z malowniczego portu i inspirującego miejsca dla malarzy impresjonistów; lub skorzystać z półdniowej wycieczki, która obejmuje wizytę na rynku i czas wolny. Możesz także podzielić dzień pomiędzy Honfleur i region Pays dAuge w Normandii, słynący ze znakomitego jabłkowego cydru, Calvadosu i Pommeau. Wybierz się na przejażdżkę przez Beamont-en-Auge i Pont lEveque i weź udział w degustacji sera i Calvadosu. Po południu można wziąć udział w zwiedzaniu Le Havre, miasta objętego patronatem UNESCO. Miłośnicy jazdy na rowerze mogą wybrać się na wycieczkę rowerową do Le Havre.

(śniadanie, obiad, kolacja)

Dzień 4

Caudebec-en-caux - Plaże Normandii

Poznaj Normandię podczas jednej z trzech wycieczek - Dla chcących odwiedzić amerykański sektor historycznego lądowania na plażach Normandii, zwiedzanie cmentarza w Colleville-sur-Mer, plaży Omaha, baterii artyleryjskiej w Longues-sur-Mer i wioskę Arromanches, gdzie znajdują się pozostałości po pływającym porcie wyładunkowym używanym podczas II wojny światowej.

Jeśli wolisz, możesz zwiedzić plaże Gold i Juno w sektorach brytyjskim i kanadyjskim, odwiedzając cmentarz w Ranville, most Pegasus, kanadyjski cmentarz w Beny-sur-Mer, muzeum II wojny światowej w Courseulle i wreszcie Arromanches. Jeśli interesują cię zabytki innego rodzaju, romański Szlak Klasztorny w Normandii zabierze Cię do jednego ze wspaniałych historycznych opactw w regionie. Możesz też odbyć podróż w czasie dzięki interaktywnym eksponatom i statkom w Muzeum Sekwany.

(śniadanie, obiad, kolacja)

Dzień 5

Rouen

Spędź poranek podziwiając średniowieczne Rouen. Do wyboru kilka wycieczek. Dołącz do pieszej wycieczki do imponującej katedry Notre Dame, wielokrotnie namalowanej przez Moneta; zobacz plac, gdzie zginęła Joanna dArc, a także średniowieczną starówkę z wielkim zegarem. Masz również możliwość zwiedzania żydowskiej dzielnicy Rouen; wybierz się na wycieczkę "Smaki Normandii", w której będziesz mógł się cieszyć pysznymi smakami regionu, w tym czekoladą, macarons, Normandzkimi serami i cydrem; lub dla aktywnych - wycieczka rowerowa z przewodnikiem.

(śniadanie, obiad, kolacja)

Dzień 6

Vernon - La Roche-guyon

W Vernon do wyboru 3 wycieczki w zależności od zainteresowań. Odwiedź dom i ogrody Claude Moneta w Giverny - miłośnicy sztuki natychmiast rozpoznają uwiecznione w płótnach Moneta lilie wodne, japońskie mosty i wdzięczne wierzby. Wędruj po jego słynnych ogrodach i domu, w którym mieszkał przez ponad cztery dekady lub odwiedź XVIII-wieczny pałacyk Château de Bizy, inspirowany bogactwem Wersalu. Weź udział w oprowadzanej wycieczce po pałacu i ogrodach. Dla aktywnych - rowerowa wycieczka z przewodnikiem i podziwiaj piękne francuskie krajobrazy. Wieczorem możliwość odwiedzenia uroczej wioski La Roche-Guyon, jednej z najpiękniejszych we Francji, i ciesz się wolnym czasem na spacery wzdłuż Sekwany lub pośród pięknej architektury.

* uwaga

Ogrody Moneta mogą być zamknięte; dlatego zamiast tego będzie działać alternatywna trasa.

(śniadanie, obiad, kolacja)

Dzień 7

Conflans - Paryż

Opcjonalnie, podróż do Auberge Ravoux w samym sercu Auvers-sur-Oise, ostatniego domu artysty Vincenta van Gogha. Jego duch wciąż pozostaje w jego dawnych pokojach na poddaszu w gospodzie Ravoux. Van Gogh spędził tu zaledwie 70 dni, w ciągu których przed śmiercią namalował ponad 70 dzieł. Dla aktywnych wycieczka rowerowa po mieście Conflans lub zwiedzanie Saint-Germain-des-Prés z muzeami, księgarniami, kościołami i galeriami. Pod koniec dnia relaks na pokładzie statku, powrót do Paryża.

(śniadanie, obiad, kolacja)

Dzień 8

Paryż - Wyokrętowanie

Wyokrętowanie ze statku, zakończenie imprezy.

Pakiet lądowy

Możliwość rozszerzenia rejsu o 2 noce przed rejsem w Paryżu (dodatkowo płatne - na zapytanie)

PAKIET LĄDOWY (PŁATNY DODATKOWO 960 USD/OSOBA)

Dzień 1

Przybycie Do Paryża

Przylot do Paryża i zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2

PARYŻ

Wybierz się na poranną wycieczkę po Paryżu, odwiedzając wszystkie jego kultowe miejsca. Następnie odwiedź Montmartre, od dawna znaną jako enklawa artysty. W połowie XIX wieku artyści zaczęli również nazywać Montmartre domem. Pissarro i Jongkind byli dwoma pierwszymi, którzy tam mieszkali, a następnie inni znani artyści, w tym Edgar Degas, Henri Matisse, Toulouse-Lautrec, Pierre-Auguste Renoir i Pablo Picasso. Aby uzyskać łatwy dostęp do Montmartre, wejdź do kolejki linowej prowadzącej na wzgórze. Najbardziej rozpoznawalnym punktem Montmartre jest Bazylika Sacré-Coeur, zbudowana w latach 1876-1912. Biała kopuła rzymskokatolickiej bazyliki znajduje się w najwyższym punkcie miasta. Po wizycie w Montmartre zostaniesz zabrany na wycieczkę iluminacji i odkryjesz, dlaczego Paryż jest znany jako "Miasto Światła".

(śniadanie)

Dzień 3

Paryż - Zaokrętowanie

Po wymeldowaniu się z hotelu odwiedzisz jedno z najbardziej znanych muzeów na świecie, Musée dOrsay. Mieszczący się w budynku dworca kolejowego, zbudowanym przez Victora Laloux na Światowe Targi w 1900 roku, Orsay to muzeum narodowe poświęcone wszystkim sztukom w latach 1848-1914. Różne reprezentowane ruchy artystyczne obejmują akademizm, realizm, impresjonizm, symbolizm i secesję. Wśród wyróżnionych artystów są Cézanne, Courbet, Daumier, Degas, Gauguin, Manet, Millet, Monet, Pissarro, Renoir, Rodin, Seurat, Sisley i Van Gogh. Po wizycie w muzeum zostaniesz przetransportowany na statek.

(śniadanie, kolacja)

Cena zawiera

7 noclegów na luksusowym statku rejsowym w kabinie deluxe z oknem (kategoria E) - Istnieje możliwość rezerwacji kabin z balkonem (na zapytanie), bezpłatny szybki dostęp do Internetu, filmy, biblioteka muzyczna i z anglojęzycznymi stacjami telewizyjnymi, wykwintne posiłki, w tym nieograniczone i bezpłatne wina, piwo i napoje bezalkoholowe do obiadu i kolacji na pokładzie, lokale gastronomiczne, "SSip & Sail Cocktail Hour" z bezpłatnym winem, piwem i napojami alkoholowymi oraz bezalkoholowymi, powitalny koktajl, kolacja powitalna, kolacja La Chaîne des Rôtisseurs, koktajl kapitański i kolacja galowa, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu na pokładzie, małe grupowe wycieczki z przewodnikiem z różnymi opcjami i poziomami aktywności, w tym łagodne, regularne i aktywne wycieczki piesze, rozrywka na żywo, kolacje tematyczne, bezpłatne rowery i kaski, program Wellness na pokładzie, ćwiczenia sportowe pod okiem trenera, usługi profesjonalnie wyszkolonego Cruise Managera podczas całego rejsu, ubezpieczenie Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, opiekę przedstawiciela lokalnego kontrahenta na miejscu, zestaw informacyjny, obligatoryjną opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 5 zł/os oraz obligatoryjną opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 5 zł/os.

Cena nie zawiera

Przelotu samolotem na trasie Warszawa - Paryż - Warszawa, transferu lotnisko - statek - lotnisko, wydatków własnych, opłat i świadczeń nie ujętych w "Cena zawiera", obligatoryjnej opłaty portowej 210 USD/osoba (płatne przy dopłacie w biurze), pakietu lądowego w cenie 960 USD/osoba - (2 noclegi w Paryżu w hotelu Renaissance Paris Le Parc Trocadero (lub podobnym), w tym zwiedzanie miasta, Montmartre i iluminacja oraz codzienne śniadanie; transfery między hotelem a statkiem uwzględnione przy zakupie programu rejsowego i lądowego;

Uwagi

1. Podczas rejsu i wycieczek fakultatywnych obowiązującym językiem jest angielski. Brak możliwości oprowadzania w języku polskim.

2. Podano cenę za osobę w wybranej kabinie 2-os.

3. Możliwość rezerwacji kabin w innej kategorii na zapytanie.

4. Dopłata do kabiny 1-os. w zależności od kategorii.

5. Dla dzieci z dwoma dorosłymi osobami w kabinie zniżki. Kalkulacja indywidualna na zapytanie.

6. Możliwość wykupienia rozszerzonego programu zwiedzania przed lub po rejsie z noclegami w hotelu.

7. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

8. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku nagłej zmiany warunków pogodowych.

9. Możliwość rezerwacji świadczeń dodatkowych jak przeloty, hotele i transfery, wycieczki fakultatywne (na zapytanie)

10. Ofertę przeliczono wg kursu sprzedaży USD Banku PeKaO SA. Impreza zostanie ostatecznie rozliczona wg aktualnego kursu sprzedaży USD banku PeKaO SA z dnia dopłaty.

11. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

12. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Warunki wjazdu

Francja

Podróżni z Polski oraz państw Unii Europejskiej

Od niedzieli, 24 stycznia 2021 r. każda osoba od ukończenia 11 roku życia podróżująca do Francji samolotem lub promem z terenu państwa Unii Europejskiej, w tym Polski oraz Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, Saint-Martin, Szwajcarii i Watykanu jest zobowiązana do przedstawienia przewoźnikowi negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed rozpoczęciem podróży.

Kierowcy samochodów ciężarowych przypływający promem z Irlandii mogą w drodze wyjątku okazać negatywny wynik testu antygenowego wykrywającego białko N SARS-Co-V-2.

Obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu nie dotyczy osób podróżujących drogą lądową, w tym kierowców samochodów ciężarowych, pasażerów autobusów i pociągów oraz osób podróżujących samochodem. Podróżni przybywający z terenu UE i wymienionych wyżej państw nie są też zobowiązani do poddania się kwarantannie i wykonania ponownego testu po jej zakończeniu.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.

Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.

Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 16 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.