kod oferty: EG-444418

Aloha Hawaje ***

Lokalizacja: Stany Zjednoczone Ameryki » Hawaje
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 16.03.2020
Cena od: 13 286 zł 8 dni/os. 13 507 zł
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Aloha Hawaje ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Rainbow od 13 286 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 16.03.2020       Powrót z:  Los Angeles 24.03.2020
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy (standardowy) wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Rainbow o tej ofercie

Opis oferty

Zakwaterowanie:

Hotele ***, a także ew. pensjonaty/motele *** wg kategoryzacji Rainbow o średnim standardzie (w USA nie ma oficjalnej kategoryzacji obiektów) zwykle położone poza centrami miast (8 rozpoczętych dób hotelowych: Los Angeles - 2, Kahului 2,Honolulu - 3, Waikiki - 1).

Do dyspozycji gości:

W hotelu zazwyczaj: restauracja oraz bar

Pokoje:

2-osobowe, możliwe zakwaterowanie max. 3 os. dorosłych ale bez dodatkowego łóżka - pokój wyposażony jest w 2 łóżka dwuosobowe (typu "queen") .

Wyżywienie:

Śniadania amerykańskie: składają się głównie z produktów słodkich - słodkie bułki, muffiny, pieczywo tostowe, płatki kukurydziane, owoce. Czasami dostępne są "hash browns" - placki ziemniaczane lub ziemniaki na ciepło. Rzadkością są warzywa, sery czy wędlina.

Program

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy i przelot do USA. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: stronie operatora. Przylot do Los Angeles, odprawa paszportowa zgodnie z obowiązującymi procedurami wizowymi, transfer do hotelu, odpoczynek i nocleg w aglomeracji Los Angeles.

Dzień 2

Śniadanie i przejazd do Griffith Observatory, skąd można zobaczyć słynne stojące na zboczu pobliskiego wzgórza, bielejące litery Hollywood" oraz pomnik James'a Deana. Następnie tylko kilka minut jazdy dzieli nas od Universal Studios, gdzie spędzimy cały dzień, aby przyjrzeć się bliżej przemysłowi filmowemu. To prawie niemożliwe, aby odwiedzić Los Angeles bez zabawy z filmem! Podczas tej wizyty zdobędziemy informacje na temat realizacji największych produkcji kinowych w Ameryce. W programie różnorodne atrakcje, które sprawią, że można poczuć się prawdziwym aktorem. Dobra zabawa gwarantowana! Nocleg w hotelu w aglomeracji Los Angeles. (Trasa ok. 50km).

Dzień 3

Po śniadaniu, wykwaterowanie i dalsze zwiedzanie Los Angeles, które rozpoczniemy od stacji kolejowej Union Station oraz starego miasta, czyli dawnej misji z czasów meksykańskich. Potem przystanek przy hali koncertowej Walta Disneya i przejazd na spacer słynną ulicą "Miasta Aniołów" - Rodeo Drive, znaną z ekskluzywnych sklepów. Zobaczymy również Beverly Hills i część L. A., gdzie usytuowane są domy gwiazd filmowych, takich jak Keanu Reeves, Courtney Cox oraz Tobey Maguire (brak możliwości jazdy po wewnętrznych ulicach dzielnicy). Objazd skończymy przy słynnej alei gwiazd - Hollywood Boulevard z wmurowanymi pięcioramiennymi gwiazdami sław kina, muzyki i telewizji. Dalej przejdziemy do Dolby Theatre, miejsca corocznej gali wręczania Oscarów, gdzie na czerwonym dywanie spotkają się najsłynniejsze osobistości kina oraz przejdziemy pod Grauman's Chinese Theatre, miejsce gdzie po raz pierwszy wręczono nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej i gdzie znaleźć można odciski stóp i rąk kinowych sław, w tym również Kaczora Donalda. Przejazd na lotnisko i wylot do Kahului na hawajskiej wyspie Maui. Nocleg w okolicy Kahului. (Trasa ok. 100km).

Dzień 4

Po śniadaniu zwiedzanie wyspy. Odwiedzimy dolinę Rzeki Iao, poświęconą Bogowi Kane, w której na wulkanicznym podłożu wyrósł przepiękny bujny hawajski las deszczowy. Następnie przejazd do wulkanu Halekala, gdzie przy dobrej pogodzie można dostrzec ze szczytu okoliczne wyspy. Na koniec dnia przejedziemy do Lahaina - osady wielorybników, gdzie rosną największe w całym USA okazy wyjątkowego Figowca Bengalskiego (Banyan tree). Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 250km).

Dzień 5

Po śniadaniu, wykwaterowanie i odpoczynek na najpiękniejszej wyspie Hawajów - Maui. Możliwość skorzystania z wycieczki helikopterem, aby zobaczyć tę niezwykłą wyspę z nieco innej perspektywy (cena ok. 270 USD/45min lot) lub spróbowania swoich sił w surfowaniu na jednej z plaż Kahului (ceny uzależnione od centrów sportów wodnych). Po południu przelot na Oahu. Nocleg w hotelu w Honolulu.

Dzień 6

Śniadanie i przejazd na zwiedzanie Honolulu. Wycieczka, będzie okazją do zapoznania się z największymi atrakcjami wyspy Oahu. Odwiedzimy m. in. Pearl Harbour - historyczną bazę marynarki wojennej i lotnictwa USA, zaatakowaną w czasie II Wojny Światowej przez siły powietrzne Japonii, co zapoczątkowało intensywne walki obu państw o Pacyfik. Następnie zwiedzanie Honolulu, stolicy stanu Hawaje: pomnik króla Kamehamehy, ratusz i rezydencja gubernatora. Dalej trasa wycieczki poprowadzi nas wzdłuż linii brzegowej, gwarantując niepowtarzalne widoki! Zobaczymy m.in.: krater Diamond Head, będący symbolem wyspy (wejście do wnętrza), Gejzer Halona oraz przystanek przy zatoce Waimanalo. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicy Waikiki. (Trasa ok. 100km).

Dzień 7

Po śniadaniu, relaks na plaży w Waikiki, a w godzinach południowych wyjazd do Centrum Kultury Polinezji, położonego na północno-wschodnim krańcu wyspy Oahu. Udział w "występach" w narodowych wioskach skansenu wysp: Samoa, Nowa Zelandia, Fidżi, Hawaje, Markizy i Tonga. Barwna rewia na wodzie, a następnie krótki rejs tratwą wzdłuż kanału przecinającego kompleks zlokalizowany w autentycznym tropikalnym ogrodzie. Ostatnim elementem wizyty będzie udział w wielkiej nocnej rewii “Ha - the breath of life", najlepszym polinezyjskim show na Hawajach. Nocleg w Honolulu. (Trasa ok. 70km).

Dzień 8

Śniadanie, czas na odpoczynek na plaży. Nocleg w Honolulu. (Trasa ok. 50km).

Dzień 9

Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Honolulu i wylot do Los Angeles, dalszy przelot do Warszawy.

Dzień 10

Przylot do Warszawy.

Uwagi do programu!

• Napoje alkoholowe zakupione w strefie wolnocłowej i przewożone w bagażu podręcznym, pomimo odpowiedniego opakowania są rekwirowane na lotniskach europejskich).

• Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.

• Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Część z atrakcji może być sezonowo wyłączona ze zwiedzania.

• Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

• Godziny wylotów i powrotów mogą ulec zmianie.

"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Los Angeles i z Los Angeles do Warszawy (możliwe międzylądowania lub przesiadki) przeloty wewnętrzne: Los Angeles-Kahului Kahului-OahuOahu -Los Angeles opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie -8 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych) - ok. 395 USD/os obligatoryjnie na miejscu, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską oraz innych wydatków osobistych.

META Description

Los Angeles i Universal Studios - poczuj się jak gwiazda filmowa

• bajeczne Beverly Hills

• Hawaje - relaks wśród niezwykłej przyrody * Maui - czarna plaża, tropikalna dżungla, strome klify i wodospady

• Honolulu - stolica Hawajów

• historyczne Pearl Harbour

• Oahu - raj surferów na najpiękniejszej plaży - Waikiki

• poznaj kulturę Polinezji

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: "

Wizy

Wiza do Stanów Zjednoczonych Ameryki - konieczna na min. 2 wjazdy.

• Obywatele Polski mają obowiązek posiadania ważnej wizy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki (wizy min. dwukrotnego wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki).

• Nie ma możliwości pośredniczenia w jej otrzymaniu, tak więc każdy Klient musi ją uzyskać we własnym zakresie.

• O wizę należy starać się w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie i w Konsulacie Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie.

• Szczegóły (koszty, sposób aplikacji) na stronie: polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html.

• W przypadku osób podróżujących na podstawie paszportu wydanego przez kraj inny niż Polska, klienci zobligowani są do sprawdzenia w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych przepisów celnych ich obowiązujących. Dla obywateli krajów objętych programem o ruchu bezwizowym (VWP) obowiązkowa jest rejestracja w systemie ESTA (Electronic System For Travel Autorisation) - lista krajów uczestniczących w programie jest dostępna na stronie: cbp.gov/travel/international-visitors/visa-waiver-program

ESTA jest systemem służącym do określenia, czy dana osoba jest uprawniona do wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych. W celu rejestracji i wniesienia opłaty, najpóźniej na 72 godziny przed planowaną podróżą, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: esta.cbp.dhs.gov/esta/.

• Klienci powinni posiadać wydrukowaną kopię potwierdzenia złożenia wniosku o zezwolenie na wjazd na terytorium USA w systemie ESTA i okazać ją podczas odprawy na lotnisku (zarówno na lotnisku w Polsce, jak i w ew. porcie przesiadkowym i w USA).

- Paszport powinien być ważny min. 6miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

"

Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza do Stanów Zjednoczonych Ameryki - konieczna na min. 2 wjazdy.

• Obywatele Polski mają obowiązek posiadania ważnej wizy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki (wizy min. dwukrotnego wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki).

• Nie ma możliwości pośredniczenia w jej otrzymaniu, tak więc każdy Klient musi ją uzyskać we własnym zakresie.

• O wizę należy starać się w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie i w Konsulacie Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie.

• Szczegóły (koszty, sposób aplikacji) na stronie: polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html.

• W przypadku osób podróżujących na podstawie paszportu wydanego przez kraj inny niż Polska, klienci zobligowani są do sprawdzenia w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych przepisów celnych ich obowiązujących. Dla obywateli krajów objętych programem o ruchu bezwizowym (VWP) obowiązkowa jest rejestracja w systemie ESTA (Electronic System For Travel Autorisation) - lista krajów uczestniczących w programie jest dostępna na stronie: cbp.gov/travel/international-visitors/visa-waiver-program

ESTA jest systemem służącym do określenia, czy dana osoba jest uprawniona do wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych. W celu rejestracji i wniesienia opłaty, najpóźniej na 72 godziny przed planowaną podróżą, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: esta.cbp.dhs.gov/esta/.

• Klienci powinni posiadać wydrukowaną kopię potwierdzenia złożenia wniosku o zezwolenie na wjazd na terytorium USA w systemie ESTA i okazać ją podczas odprawy na lotnisku (zarówno na lotnisku w Polsce, jak i w ew. porcie przesiadkowym i w USA).

- Paszport powinien być ważny min. 6miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

"

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 14 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.