kod oferty: EG-150590

Odkrywamy Hawaje 

Lokalizacja: Stany Zjednoczone Ameryki » Hawaje
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 02.10.2020
Cena od: 16 696 zł 10 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Odkrywamy Hawaje

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Konsorcjum Biur Podróży od 16 696 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 02.10.2020       Powrót z:  Hawaii-Honolulu-Oahu Island (Hi) 12.10.2020
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: własne  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Konsorcjum Biur Podróży o tej ofercie

Dzień 1

Polska - Honolulu

Przybycie na lotnisko na minimum 2 godziny przed odlotem. Odprawa paszportowo - bagażowa. Wylot do Honolulu (z międzylądowaniami). Po przylocie powitanie przez przedstawiciela lokalnego kontrahenta tradycyjnym wieńcem z kwiatów Lei. Transfer do hotelu znajdującego się na najsłynniejszej plaży Waikiki Ohana Waikiki East lub obiektu o podobnym standardzie.

Dzień 2

Honolulu

Spotkanie z przedstawicielem lokalnego kontrahenta. Całodniowe zwiedzanie wyspy Oahu. Wycieczka na wygasły wulkan Diamond Head oferujący zapierające dech w piesiach widoki, później przejazd do ekskluzywnej dzielnicy Kahala, w której znajdują się najbardziej spektakularne hawajskie domy. Zobaczymy Pałac Lolani, który był jedynym pałacem królewskim w Stanach Zjednoczonych będący siedzibą panującej w XIX wieku na Hawajach monarchii. Obecnie w budynku znajduje się muzeum. Następnie zobaczymy posąg z brązu krolag Kamehameha, który unieśmiertelnia wielkiego króla, który po raz pierwszy zjednoczył Wyspy Hawajskie oraz Governor's Mansion - oficjalna rezydencja gubernatora Hawajów. Po obiedzie (dodatkowo płatne) podróż na malownicze północne wybrzeże, gdzie zobaczyć można jedne z najlepszych miejsc do surfowania na całych Hawajach. Wieczorem czas wolny. Proponujemy wybrać się na kolację do słynnej restauracji Dukes. Nocleg.

Dzień 3

HONOLULU - BIG ISLAND (KONA COAST)

Od rana czas wolny, przeznaczony na odkrywanie plaży Waikiki do momentu transferu na lotnisko. Krótki przelot do Kona na Dużą Wyspę. Transfer do hotelu, zakwaterowanie w Royal Kona Resort lub obiekcie o podobnym standardzie. Wieczorem spacer po pięknym brzegu wyspy.

Dzień 4

Big Island

Zwiedzanie Volcanoes National Park (obszar ten jest aktywny wulkanicznie, program może być zmieniony ze względów bezpieczeństwa). Przejazd przez Ka Lae, wysunięty najbardziej na południe punkt w Stanach Zjednoczonych. Wizyta w regionie Kailua - Kona, znanym ze wspaniałej kawy, a następnie przejazd w okolice Kealakekua Bay, oraz do pomnika Jamesa Cooka. Wizyta w Puuhonua o Honaunau, Narodowego Parku Historycznego. Powrót do hotelu.

Dzień 5

Big Island

Cały dzień poświęcony na wypoczynek na Hawajskich plażach lub korzystanie z hotelowych udogodnień. Wieczorem możliwość opcjonalnej (dodatkowo płatnej) wycieczki na wulkan Mauna Kea na podziwianie gwiazd - wulkan jest najprawdopodobniej najlepszym miejscem na świecie, z którego można podziwiać gwiazdy. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 6

Big Island - Kauai

Rano transfer na lotnisko. Przelot na wyspę Kauai - najstarszą z hawajskich wysp. Pierwsi osadnicy pojawili się tu około 4 roku przed naszą erą. Po przylocie transfer do hotelu. Reszta dnia przeznaczona na czas wolny aby korzystać z plaż i niepowtarzalnie bujnej wyspy Kauai. Wieczorem możliwość opcjonalnego (dodatkowo płatnego) rejsu o zachodzie słońca wzdłuż zachwycającego wybrzeża Na-pali, które stanowiło tło dla wielu Hollywoodzkich produkcji, w tym słynnego King Konga z 1976 roku. Nocleg w hotelu Kauai Beach Resort lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 7

Kauai

W dniu dzisiejszym odbędzie się całodniowa wycieczka po wyspie, podczas której dowiemy się dlaczego jest ona nazywana Wyspą Ogrodów. Zobaczymy Bali Hai znaną również jako góra Makana. Jest ona częścią Narodowego Tropikalnego Ogrodu Botanicznego wybrzeża Na Pali na północnym wybrzeżu Kauai. Hawajskie imię tego piramidalnego górskiego szczytu to Makana lub Mount Makana, co oznacza w języku hawajskim dar z nieba. Zobaczymy także zatokę Hanalei Bay rozsławioną przez film Południowy Pacyfik oraz przepiękny Kanion Waimea, który nazwany został przez Marka Twaina - Wielkim Kanionem Pacyfiku. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 8

KAUAI - MAUI (KAANAPALI BEACH)

Transfer na lotnisko Lihue i przelot na Maui, drugą największą wyspę Archipelagu Hawajskiego. Transfer do hotelu Kaanapali Beach Hotel. Grupa będzie miała czas wolny na odpoczynek. Wieczorem, przy zachodzie słońca weźmiemy udział w rejsie statkiem wypływającym ze wspaniałej plaży Kaanapali. Powrót na nocleg.

Dzień 9

MAUI

Dzisiejszy dzień przeznaczony na dalsze odkrywanie wyspy. Spotkamy się z lokalnym przedstawicielem a następnie zwiedzimy spokojną i mistyczną, często spowitą mgłą dolinę Iao Valley wraz ze wspaniałą formacją skalną Lao Needle - spiczasty szczyt lawy wznoszący się 1200 stóp nad doliną. Reszta dnia przeznaczona na czas wolny. Proponujemy udać się do miasta Lahaina na lunch lub obiad oraz zakupy. Nocleg.

Dzień 10

MAUI

Cały dzień wolny na błogie lenistwo na plaży, zakupy lub relaks w hotelu. Nocleg.

Dzień 11

Maui - Polska

Wykwaterowanie z hotelu a następnie transfer na lotnisko. Przelot na trasie Maui - Honolulu - Warszawa (dla osób zainteresowanych dalszym pobytem na Hawajach istnieje możliwość jego przedłużenia na dowolnej hawajskiej wyspie).

Dzień 12

Polska

Przylot do kraju. Zakończenie imprezy.

[Główne Punkty Programu

• ]

Przywitanie tradycyjnymi Kwiatami Lei

• wycieczka po wyspie Oahu

• wycieczka po Parku Narodowym Big Island Volcanoes

• wycieczka do plantacji kawy

• wycieczka po wyspie Kauai

• wycieczka do Waimea Canyon i Bali Hali

• rejs z Kaanapali Beach Maui o zachodzie słońca

• wycieczka na wyspę Maui

[Możliwe Wycieczki Fakultatywne

• ]

Tradycyjne hawajskie Luau

• obserwowanie gwiazd z Mauna Kea (235 USD/os.)

• rejs po wybrzeżu Na Pali (ok. 110 USD/os. dorosła, 85 USD/dziecko)

Cena zawiera

Przelot samolotem na trasie Polska-Honolulu/Maui-Polska, bilety lotnicze na przeloty między hawajskimi wyspami, opłaty i taksy lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem (w zależności od ilości osób), zakwaterowanie w wymienionych hotelach lub podobnych (na zapytanie możliwość dopłaty do pokoi o wyższym standardzie), udział w programie zwiedzania, usługi i asystę anglojęzycznych przewodników lokalnego kontrahenta oraz polskiego pilota w oznaczonych terminach (terminy wyszczególnione w uwagach w punkcie 11), wszelkie stanowe i lokalne taksy, transport 1 sztuki bagażu na osobę, zestaw informacyjny, ubezpieczenie KL z chorobami przewlekłymi - KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR, BP 400 EUR.

Cena nie zawiera

Opłaty za rejestrację w systemie ESTA (koszt 160 zł/osoba rejestracja wraz z pośrednictwem), wszelkich świadczeń dodatkowych, posiłków, opcjonalnych (dodatkowych) wycieczek fakultatywnych, wydatków natury osobistej, opłaty za nadbagaż (5 USD/1 dodatkowy bagaż/dzień), obligatoryjnych napiwków dla kierowcy (ok. 3 USD/dzień), pilota (ok. 4 USD/dzień), obligatoryjnej opłaty za zestaw słuchawkowy w terminach z polskim pilotem w kwocie 130 PLN/osoba, obligatoryjnej opłaty na turystyczny fundusz gwarancyjny 13 zł/osoba, wszelkich świadczeń nie ujętych w punkcie cena zawiera.

Uwagi

1. Program jest ramowy i może ulec zmianie,

2. Grupy międzynarodowe, autokarowe,

3. Od 11 listopada 2019 roku zmieniły się przepisy dotyczące wjazdu oraz tranzytu dla Polaków do Stanów Zjednoczonych. Każdy obywatel RP, nie posiadający ważnej wizy, musi być zarejestrowany w elektronicznym systemie weryfikacji (ESTA)

4. Podróżujący samolotem będą mogli dostać się na teren Stanów Zjednoczonych po uprzednim otrzymaniu autoryzacji ESTA (również dotyczy przesiadek).

5. Podróżni zobowiązani są do posiadania biometrycznego paszportu ważnego przynajmniej 90 dni, biletu powrotnego lub bilet na dalszą podróż z datą wyjazdu z USA.

6. Podróżni posiadający ważną wizę turystyczną/biznesową do USA nie muszą ubiegać się o autoryzację ESTA i mogą dalej korzystać z wizy

7. Przy wylotach do Stanów Zjednoczonych paszport musi być ważny minimum 6miesięcy od daty planowanego powrotu

8. Cena przelotu podana została w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej - za odpowiednią dopłatą przy uprzednim potwierdzeniu,

9. Przy wylotach w okresie Wysokiego Sezonu (najczęściej jest to okres letniej przerwy wakacyjnej oraz Świąt) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot, które wymagają wcześniejszego potwierdzenia),

10. Istnieje możliwość wylotu z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania i Gdańska (do indywidualnej kalkulacji)

11. Terminy 03-13.04.2020, 15-25.05.2020, 12-22.06.2020, 04-14.09.2020, 16-26.10.2020, 13-23.11.2020, 22.01-01.02.2021, 19-29.02.2021, 19-29.03.2021 zawierają obsługę polskiego pilota (wymagana grupa minimum 25 osób),

12. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2% (należy zgłosić w ciągu 24h od dnia podpisania umowy).

13. Możliwość kalkulacji pobytu w pokoju 1-osobowym na zapytanie.

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut)

Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 15 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.