kod oferty: EG-152297

Na wskroś przez Amerykę 

Lokalizacja: Stany Zjednoczone Ameryki
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 07.05.2020
Cena od: 15 900 zł 20 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Na wskroś przez Amerykę

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Konsorcjum Biur Podróży od 15 900 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 07.05.2020       Powrót z:  Nowy Jork 27.05.2020
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: własne  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Konsorcjum Biur Podróży o tej ofercie

„NA WSKROŚ PRZEZ AMERYKĘ" (22 DNI/ 20 NOCY)

NOWY JORK - FILADELFIA - WASZYNGTON - GETTYSBURG - WODOSPAD NIAGARA - GREAT LAKES - DETROIT - CHICAGO - SIOUX CITY - BADLANDS & MOUNT RUSHMORE - DEADWOOD/RAPID CITY - BIGHORN MOUNTAINS - CODY - PARK NARODOWY YELLOWSTONE - PARK NARODOWY GRAND TETON - SALT LAKE CITY - PARK NARODOWY BRYCE CANYON - LAKE POWELL - PARK NARODOWY GRAND CANYON - FLAGSTAFF - SELIGMAN/ROUTE 66 - LAS VEGAS - LOS ANGELES - MALIBU - SANTA BARBARA - PISMO BEACH - CARMEL/MONTEREY - SAN FRANCISCO

Dzień 1

Polska - Nowy Jork

Przybycie na lotnisko na minimum 2 godziny przed odlotem. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot do Nowego Jorku (przez jeden z europejskich portów lotniczych). Po przylocie transfer do hotelu The Lexington Hotel NYC lub obiektu o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 2

Nowy Jork

Przed południem samodzielne zwiedzanie Nowego Jorku (lub pod opieką polskiego pilota jeśli została wykupiona taka opcja). Proponujemy odwiedzić Times Square, przejść słynną 5tą Aleją, zobaczyć katedrę Świętego Patryka, Rockefeller Center oraz Empire State Building. Następnie udać się na Dolny Manhattan, na którym odwiedzą Państwo Wall Street i dzielnicę finansową, a także dzielnice Soho, Little Italy i Chinatown. Popołudnie przeznaczone jest na czas wolny i odpoczynek. Polecamy udać się także na zakupy bądź spacer po mieście. Nocleg.

Dzień 3

NOWY JORK - FILADELFIA - WASZYNGTON (ok. 390km)

Zbiórka w hotelowym lobby o 7.30 i wyjazd w kierunku Filadelfii. Zwiedzanie głównych atrakcji miasta - historycznego budynku, w którym podpisano Deklarację Niepodległości oraz Konstytucję Stanów Zjednoczonych - Independence Hall a także Dzwon Wolności jeden z najbardziej sugestywnych symboli tego kraju. Po południu przejazd do Waszyngtonu na nocleg. Zakwaterowanie w hotelu Marriott Wardman Park lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 4

Waszyngton

W dniu dzisiejszym grupa będzie zwiedzać główne atrakcje stolicy Stanów Zjednoczonych. Zobaczymy między innymi Kapitol położony na Wzgórzu Kapitolińskim, pełniący funkcję siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych, Sąd Najwyższy, Cmentarz Narodowy w Arlington będący amerykańskim cmentarzem wojskowym, JFK Memorial, pomnik Waszyngtona - biały obelisk znajdujący się w parku National Mall, upamiętniający prezydenturę George'a Washingtona oraz Mauzoleum Lincolna znajdujący się w tym samym parku. Po południu opcjonalna wizyta w Smithsonian Institute - największy na świecie kompleks muzeów i ośrodków edukacyjno-badawczych w Waszyngtonie lub spacer brzegiem rzeki Potomak. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 5

WASZYNGTON - GETTYSBURG - WODOSPAD NIAGARA (KANADA) (ok. 640km)

Wizyta w Gettysburg National MilitaryPark - polu największej bitwy Wojny Secesyjnej. Jest to miejsce jednej z najbardziej decydujących bitew podczas amerykańskiej wojny domowej oraz miejsce, w którym Abraham Lincoln w 1863 roku wygłosił przemowę podczas uroczystości na Narodowym Cmentarzu Gettysburskim tzw. adres gettysburski. Przemowę dedykował żołnierzom Unii, poległym w bitwie pod Gettysburgiem. Następnie przejazd przez północną część stanu Nowy Jork do Buffalo. Przekroczenie granicy kanadyjskiej i przejazd do hotelu na nocleg. Zakwaterowanie w hotelu Best western Cairn Croft lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 6

WODOSPAD NIAGARA (KANADA) - WIELKIE JEZIORA - DETROIT (ok 406km)

Rankiem udamy się na podziwianie wodospadu Niagara, który jest jednym z naturalnych cudów świata. Spacer wzdłuż Table Rock - platforma skalna znajdująca się po kanadyjskiej stronie Wodospadu. Table Rock był pierwszym ważnym punktem widokowym dla turystów z początku i połowy XIX wieku. Podziwiać będziemy najbardziej znany i fotografowany wodospad, przez większość turystów uznawany za prawdziwy Wodospad Niagara, który w rzeczywistości nazywa się Horseshoe Fall. Późnym popołudniem przejazd na przedmieścia Detroit, kolebki przemysłu motoryzacyjnego. Wieczorem czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu Best Western Greenfield Inn lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 7

DETROIT - CHICAGO (ok. 487km)

Śniadanie. Rankiem wizyta w fascynującym muzeum Forda, w którym podziwiać będziemy wiele samochodów, samolotów i pojazdów różnego typu zgromadzonych w jednym miejscu. Następnie wizyta w pobliskiej fabryce tego koncernu, w której obejrzymy nowoczesną produkcję pojazdów. Następnie czeka nas podróż wzdłuż jeziora Michigan do Chicago na nocleg. Zakwaterowanie w hotelu Best Western Grant Park lub Inn of Chicago lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 8

Chicago

W dniu dzisiejszym, podczas krótkiego spaceru po mieście zwiedzimy jego główne atrakcje. Przejdziemy się wzdłuż Lake Shore Driver - najpiękniejszym przedłużonym odcinkiem miejskiego parku w Ameryce. W XX wieku małe osiedla w pobliżu Lake Shore Drive zaczęły być zajmowane przez ekskluzywne apartamenty o podwyższonym standardzie. Podczas spaceru odwiedzimy także Magnificent Mile. Dzielnica ta rozciąga się na pełną milę kwadratową od North Michigan Avenue, w tym na wschód do malowniczego brzegu jeziora. Magnificent Mile to spektakularna prezentacja stylu, smaku, rozrywki i zabawy. Dzięki ponad 460 sklepom, 275 restauracjom, 60 hotelom oraz unikalnym rozrywkom i atrakcjom, które znajdują się na całej długości, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Następnie udamy się do Navy Pier. Powrót do hotelu. Reszta dnia przeznaczona na relaks i odpoczynek. Nocleg.

Dzień 9

CHICAGO - RZEKA MISSISSIPPI - SIOUX CITY (ok. 821km)

Przejazd przez rolnicze tereny Środkowego Zachodu obfitujące w pola kukurydzy, pola pszenicy i gospodarstwa mleczne. Następnie przekroczymy potężną rzekę Mississippi i wjedziemy do stanu Iowa tak jak 200 lat temu podróżowali Lewis i Clark. Zakwaterowanie w hotelu Best Western Plus Ramkota Hotel lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 10

SIOUX CITY - PARK NARODOWY BADLANDS - MT. RUSHMORE - DEADWOOD/RAPID CITY

(ok 745km)

Śniadanie. Przejazd przez Południową Dakotę. Wizyta w Parku Narodowym Badlands, charakteryzującym się księżycowym krajobrazem wypełnionym kolorowymi formacjami skalnymi. Park był niegdyś domem dla bawołów oraz antylop. Następnie będziemy kontynuować podróż w kierunku łańcuch górskiego Black Hills. Postój przy Mount Rushmore National Memorial (jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie symboli Stanów Zjednoczonych - wykute w skale głowy i twarze 4 wielkich prezydentów Ameryki Georgea Washingtona, Thomasa Jeffersona, Abrahama Lincolna i Teodorea Roosevelta). Nocleg w Deadwood (jednej z osad Dzikiego Zachodu z czasów gorączki złota). Zakwaterowanie w hotelu Baymont by Wydham Keystone Near Mount Rushmore lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 11

DEADWOOD/RAPIDY CITY - BIGHORN MOUNTAINS - CODY (ok 630km)

Śniadanie. W dniu dzisiejszym przejedziemy przez stan Wyoming do Cody, miejscowości, która zachowała charakter tradycyjnej wiejskiej osady (w przypadku braku możliwości noclegu w Cody z powodu pogody lub niesprzyjających warunków drogowych na terenie Parku Yellowstone, nocleg będzie w Billings/Livingston, Montana). Zakwaterowanie w hotelu Buffalo Bill Village lub Holiday Inn Cody lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 12

CODY - PARK NARODOWY YELLOWSTONE (ok. 508km)

Przejazd przez Wyoming do Parku Narodowego Yellowstone. Podziwianie najstarszego i największego parku narodowego w Ameryce, charakteryzującego się niespotykanymi zjawiskami hydrotermalnymi. Na obszarze tym znajduje się ponad połowa spośród wszystkich istniejących na Ziemi gejzerów. W trakcie efektownych wybuchów wytryskuje z nich pod wysokim ciśnieniem wrząca woda, która opada w postaci deszczu i śniegu. Z głębi Ziemi wytryskają gorące źródła, w błotnych kotłach bulgocze maź. Zwiedzanie głównych atrakcji parku - Krainy Gejzerów (Old Faithful, Mammoth Hot Springs), Wielki Kanion rzeki Yellowstone (Yellowstone Canyon), Dolina Hayden oraz Yellowstone Lake. Po południem przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu Gray Wolf Inn lub Clubhouse Inn lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 13

Park Narodowy Yellowstone - Park Narodowy Grand Teton - Salt Lake City

Śniadanie. Przejazd przez Park Narodowy Grand Teton. Jeśli pogoda na to pozwoli, z punktu widokowego Snake River Overlook, będziemy mogli zobaczyć stożkowe, ośnieżone szczyty gór. Ten oszałamiający krajobraz rozsławiony został przez fotografa Ansela Adama na jednej z jego fotografii. Przyjazd do Salt Lake City w Utah, stolicy Mormonów. Zwiedzanie głównych atrakcji miasta - Temple Square (świątynia Mormonów), State Capitol - w budynku mieszczą się izby urzędu stanu Utah, biura gubernatora, porucznika gubernatora, prokuratora generalnego, państwowego audytora i ich sztabów. Kapitol to główny budynek Utah State Capitol Complex, który znajduje się na Kapitolu, z widokiem na centrum Salt Lake City. Zobaczymy także Mormon Tabernacle - sala koncertowa Mormońskiego Chóru Tabernakulum, który założony został w 1847 roku. W godzinach wieczornych zakwaterowanie w hotelu Little America Hotel Salt Lake City lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 14

SALT LAKE CITY - PARK NARODOWY BRYCE CANYON (ok 435km)

W dniu dzisiejszym grupa kontynuować będzie podróż do Parku Narodowego Bryce Canyon, w którym to formacje skalne powstały z miękkiego piaskowca. Niektóre skały wyglądają jak słonie, żyrafy lub aligatory. Półki na szczycie skalnych form, znane jako hoodoos, to twardsze warstwy skały, które nie uległy erozji. Bajecznie kolorowe wąwozy mają tu nawet żywsze barwy niż Wielki Kanion Kolorado. Wieczorem, jeśli pogoda pozwoli, podziwianie nieba i gwiazd oraz aromaterapia w blasku sosnowego ogniska. Zakwaterowanie w hotelu Bryce View Lodge lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 15

BRYCE CANYON - JEZIORO POWELL - WIELKI KANION - FLAGSTAFF (ok. 554km)

Rankiem wyjazd z Bryce do efektownego jeziora Powell (czerwone skały otaczające przejrzystą niebieską wodę tworzą niezapomniany krajobraz), drugiego co do wielkości jeziora stworzonego przez człowieka na terenie USA. Postój na tarasie widokowym przy Wielkim Kanionie. Wielki Kanion - Siódmy Cud Świata, głęboki na ponad milę, szeroki 4 - 18mil wypełnia bezkresna przestrzeń o oszałamiających kształtach i kolorach, od jaskrawych po najciemniejsze, od stromych cypli skalnych po strzeliste wieżyce z piaskowca. Widoki z krawędzi ulegają ciągłym zmianom, od świtu do zachodu słońca. Postój w punkcie widokowym Desert View Tower. Po drodze do miejscowości Flagstaff przystanek na historycznej trasie Route 66. Zakwaterowanie w hotelu Days Hotel Flagstaff lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 16

FLAGSTAFF - SELIGMAN/ROUTE 66 - LAS VEGAS (ok. 354km)

Śniadanie. W dniu dzisiejszym przyjazd do Las Vegas - klejnotu pustyni i Stolicy światowej rozrywki przez miasteczko Seligman położone przy słynnej Route 66. Miasteczko wygląda jakby żywcem wyjęte z lat 40 ubiegłego wieku. Po południu czas wolny na odkrywanie uroków Las Vegas. Proponujemy wybrać się na wieczorny spacer główną ulicą miasta Strip. Zakwaterowanie w hotelu Luxor Las Vegas - Pyramid Rooms lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 17

LAS VEGAS - PUSTYNIA MOJAVE - BEVERLY HILLS - LOS ANGELES (ok. 435km)

Opuszczamy równinę Coconino i jedziemy przez pustynię Mojave do Los Angeles. Po przyjeździe zwiedzanie Miasta Aniołów, m.in. Hollywood, Beverly Hills, Sunset Strip. Zakwaterowanie w hotelu Crowne Plaza LAX lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 18

Los Angeles

Dzisiejszego dnia proponujemy skorzystać z opcjonalnej, całodniowej wycieczki po Universal Studios aby odkryć za kulisami tajemnice legendarnych filmów. Dla osób pragnących wrażeń proponujemy wizytę w Jurassic Park lub Zemsty Mumii. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 19

LOS ANGELES - MALIBU - SANTA BARBARA - CENTRAL COAST (ok. 308km)

Wyjazd z Los Angeles i przejazd przez popularną miejscowość wypoczynkową Kalifornii, Santa Barbara. Jest ona znana ze swojej alei palm prowadzącej na piaszczystą plażę. Miasto słynie także ze swojego hiszpańskiego dziedzictwa. Po drodze postój przy słynnej wieży ratowniczej, która stała się słynna dzięki serialowi Słoneczny Patrol. Zakwaterowanie w hotelu Holiday Inn Hotel & Suites Santa Maria lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 20

CENTRAL COAST - CARMEL/MONTEREY - SAN FRANCISCO (ok. 435km)

Przejazd przez Półwysep Monterey oraz miasteczko Carmel gdzie swój dom ma aktor Clint Eastwood. Wizyta na pięknym półwyspie Monterey nie będzie kompletna bez odwiedzenia Old Fisherman's Wharf. Po południu nim dotrzemy do San Francisco mijać będziemy żyzne doliny Castroville i Santa Clara. Zakwaterowanie w hotelu Hotel Carlton lub obiekcie o podobnym standardzie. Nocleg.

Dzień 21

San Francisco - Polska

Wykwaterowanie z hotelu a następnie transfer na lotnisko. Wylot do kraju.

Dzień 22

Polska

Przylot do kraju. Zakończenie imprezy.

Główne punkty programu

• zwiedzanie Filadelfii, w tym przystanek przy Dzwonie Wolności

• wycieczka po Waszyngtonie

• spacer po parku National Mall

• wizyta w Gettysburgu

• wodospad Niagara

• muzeum Forda

• wycieczka po centrum Chicago, w tym Lake Shore Drive, Navy Pier, Magnificent Mile

• rzeźba czterech prezydentów Ameryki Waszyngtona, Jeffersona, Lincolna i Roosevelta w Mount Rushmore

• Park Narodowy Yellowstone,

• zwiedzanie Salt Lake City, w tym Temple Square i Mormon Tabernacle

• Park Narodowy Bryce Canyon

• podróż historyczną trasą 66, przystanek w mieście Seligman

• kultowy napis Welcome to Las Vegas

• podróż przez pustynię Mojave

• zwiedzanie Los Angeles i jego najbardziej znanych miejsc

• zwiedzanie Hollywood, w tym Sidewalk of the Stars

• wycieczka po centralnym wybrzeżu Kalifornii

• zwiedzanie Monterey, w tym Cannery Row

• podróż przez Dolinę Krzemową

Możliwe wycieczki fakultatywne

• nocna wycieczka po Waszyngtonie z kolacją w Georgetown (65 USD/os.)

• wyprawa łodzią u podnóża wodospadu Niagara, a następnie lunch na szczycie Skylon Tower (12 USD/os. dorosła, 8 USD/dziecko 2-12 lat)

• rejs rzeczny po Chicago (22 USD/os.)

• podziwianie spektakularnych widoków ze szczytu Willis Tower (19 USD/os.)

• kolacja na dachu restauracji w Salt Lake City z panoramicznym widokiem na Temple Square (59 USD/os.)

• zabawa przy muzyce kowbojskiej w Bryce Canyon (65/os. dorosła, 56/dziecko 2-11 lat)

• lot helikopterem nad Wielkim Kanionem (199 USD/os.)

• lot nad jeziorem Powell i wycieczka po Monument Valley

• nocna wycieczka po Las Vegas (29 USD/os.)

• kolacja w Bubba Gump w Long Beach

• wizyta w Universal Studio Hollywood (119 USD/os.)

• koszty wycieczek fakulatywnych nie wliczone w cenę wycieczki

Cena zawiera

Przelot samolotem na trasie Polska - Nowy Jork/San Francisco - Polska (poza wysokim sezonem w kwocie ok. 2900 PLN/os dorosła), transfery klimatyzowanym autokarem lub busem (w zależności od ilości osób), zakwaterowanie w wymienionych hotelach lub podobnych, udział w programie zwiedzania, usługi i asystę anglojęzycznego pilota/przewodnika lokalnego kontrahenta oraz polskiego pilota w oznaczonych terminach (informacja znajduje się w uwagach punkt 11), wszelkie stanowe i lokalne taksy, transport 1 sztuki bagażu na osobę, zestaw informacyjny, ubezpieczenie KL z chorobami przewlekłymi - KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, obligatoryjną opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/osoba.

Cena nie zawiera

Opłaty za rejestrację w systemie ESTA (koszt 160 zł/osoba rejestracja wraz z pośrednictwem), wszelkich świadczeń dodatkowych, opcjonalnych (dodatkowych) wycieczek fakultatywnych, wydatków natury osobistej, opłaty za nadbagaż (5 USD/1 dodatkowy bagaż/dzień), obligatoryjnych napiwków dla kierowcy (ok. 3 USD/dzień), pilota (ok. 4 USD/dzień), obligatoryjnej opłaty za zestaw słuchawkowy w terminach z polskim pilotem w kwocie 130 PLN/osoba, wszelkich świadczeń nie ujętych w punkcie "cena zawiera".

Uwagi

1. Program jest ramowy i może ulec zmianie.

2. Grupy międzynarodowe, autokarowe.

3. Od 11 listopada 2019 roku zmieniły się przepisy dotyczące wjazdu oraz tranzytu dla Polaków do Stanów Zjednoczonych. Każdy obywatel RP, nie posiadający ważnej wizy, musi być zarejestrowany w elektronicznym systemie weryfikacji (ESTA)

4. Podróżujący samolotem będą mogli dostać się na teren Stanów Zjednoczonych po uprzednim otrzymaniu autoryzacji ESTA (również dotyczy przesiadek).

5. Podróżni zobowiązani są do posiadania biometrycznego paszportu ważnego przynajmniej 90 dni, biletu powrotnego lub bilet na dalszą podróż z datą wyjazdu z USA.

6. Podróżni posiadający ważną wizę turystyczną/biznesową do USA nie muszą ubiegać się o autoryzację ESTA i mogą dalej korzystać z wizy.

7. Cena przelotu podana została w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej - za odpowiednią dopłatą przy uprzednim potwierdzeniu,

8. Przy wylotach w okresie Wysokiego Sezonu (najczęściej jest to okres letniej przerwy wakacyjnej oraz okres Świąt) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot, które wymagają wcześniejszego potwierdzenia),

9. Istnieje możliwość wylotu z dowolnego portu lotniczego.

10. Istnieje możliwość przedłużenia powyższej imprezy o wypoczynek na Hawajach.

11. Terminy 08-28.05.2020, 05-25.06.2020, 04-24.09.2020 zawierają obsługę polskiego pilota na miejscu (wymagana grupa minimum 25 osób).

12. Możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2 % wartości imprezy (należy zgłosić w ciągu 24h od dnia podpisania umowy).

13. Możliwość kalkulacji pobytu w pokoju 1-osobowym na zapytanie.

14. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 15 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.