kod oferty: EG-26352

Szlakiem Wielkich Kowbojów 

 
Lokalizacja: Stany Zjednoczone Ameryki
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 18.12.2020
Cena od: 10 255 zł 10 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Szlakiem Wielkich Kowbojów

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Konsorcjum Biur Podróży od 10 255 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 18.12.2020       Powrót z:  Los Angeles 28.12.2020
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: własne  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Konsorcjum Biur Podróży o tej ofercie

„SZLAKIEM WIELKICH KOWBOJÓW" (12 DNI/ 10 NOCY)

Los Angeles - Palm Springs - Phoenix - Sedona - Park Narodowy Grand Canyon

• MONUMENT VALLEY - PAGE/LAKE POWELL - PARK NARODOWY BRYCE CANYON - PARK NARODOWY ZION - LAS VEGAS - DEATH VALLEY - MAMMOTH LAKES - PARK NARODOWY YOSEMITE - SAN FRANCISCO

Dzień 1

Warszawa - Los Angeles

Przybycie uczestników wycieczki 2 godziny przed odlotem na lotnisko w Warszawie (Okęcie). Odprawa paszportowo-bagażowa, a następnie wylot do Los Angeles przez jeden europejskich portów lotniczych. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu Holiday Inn Anaheim lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 2

LOS ANGELES - PALM SPRINGS - PHOENIX (ok. 604km)

W dniu dzisiejszym wyruszymy z Los Angeles o godzinie 8 i udamy się w podróż przez góry San Jacinto i pustynny kurort Palm Springs do stolicy stanu Arizona, Phoenix.

Zakwaterowanie w hotelu We Ko Pa Resort lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 3

PHOENIX - SEDONA - PARK NARODOWY GRAND CANYON (ok. 361km)

Podróż przez Pustynię Sonora, najbogatszy i najbardziej zróżnicowany biologicznie ekosystem w obu Amerykach, gdzie rosną unikalne rośliny - Saguaro cacti. Dalej przejedziemy do miejscowości Sedona, położonej w wyjątkowej pod względem geologicznym okolicy i otoczonej charakterystycznymi, czerwonymi monolitami skalnymi. Możliwość podziwiania spektakularnego krajobrazu czerwonych skał. W dalszej części dnia kontynuacja podróży do Oak Creek Canyon, a następnie do Parku Narodowego Grand Canyon - jednego z 7 cudów świata. Wieczorem czas wolny.

Zakwaterowanie w hotelu Yavapai West lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 4

PARK NARODOWY GRAND CANYON - MONUMENT VALLEY - PAGE/LAKE POWELL (ok. 453km)

Przejazd wzdłuż południowej krawędzi (South Rim) do rezerwatu Indian Navaho, w którym rodziny indiańskie mieszkały od pokoleń. Następnie grupa przejedzie przez Pstrą Pustynię (Painted Desert), która rozciąga się od Parku Narodowego Wielkiego Kanionu do Parku Narodowego Skamieniałego Lasu na północnym brzegu rzeki Małe Kolorado.

Przyjazd do pięknej Doliny Pomników (Monument Valley) obszaru, który ucieleśnia najbardziej kultowe obrazy amerykańskiego Zachodu. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do miejscowości Page, położonej na płaskowyżu nad rzeką Colorado. Wieczorem czas wolny na odpoczynek.

Zakwaterowanie w hotelu Best Western Lake Powell lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 5

PAGE/LAKE POWELL - KANAB - PPARK NARODOWY BRYCE CANYON (ok. 246km)

Po wyjeździe z hotelu udamy się nad potężną zaporę Glen Canyon Dam, drugą najwyższą betonową zaporę w kształcie łuku w Ameryce. Będziemy podziwiać stąd widoki na piękne jezioro Lake Powell oraz rzekę Colorado gdzie krystalicznie niebieska woda styka się z czerwonymi skalnymi ścianami Wielkiego Kanionu. Następnie przyjazd do Utah, stanu mormonów oraz przejazd przez miasto Kanab do mieniącego się wielobarwnymi piaskowcami Bryce Canyon. Tego wieczoru, jeśli pogoda pozwoli, proponujemy spojrzeć w spektakularne w tym rejonie niebo pełne gwiazd.

Zakwaterowanie w hotelu Rubys Inn lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 6

PARK NARODOWY BRYCE CANYON - PARK NARODOWY ZION - LAS VEGAS (ok. 374km)

Przejazd do Parku Narodowego Zion charakteryzującego się wspaniałymi kanionami, wiszącymi ogrodami, wodospadami i pionowymi ścianami skalnymi, kontrastującymi z otaczającą Park pustynią. Podziwianie formacji skalnych uformowanych przez wiatr, wodę oraz czas. Po południu przejazd do Las Vegas, stolicy światowej rozrywki. Zakwaterowanie w hotelu Luxor Las Vegas lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 7

Las Vegas

Dzień przeznaczony na samodzielne zwiedzanie Las Vegas oraz skorzystanie z wielu atrakcji jakie to miasto ma do zaoferowania. Oprócz znajdujących się tutaj światowej klasy sklepów, tętniących życiem kasyn i pokazów na miarę Broadway, można po prostu wybrać się na spacer słynną ulicą Strip podziwiając niesamowite zabytki.

Zakwaterowanie w hotelu Luxor Las Vegas lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 8

LAS VEGAS - PARK NARODOWY DEATH VALLEY - MAMMOTH LAKES/FRESNO/VISALIA (ok. 560km)

Zatrzymamy się dzisiaj przy słynnym znaku powitalnym LAS VEGAS, przy którym dla zatrzymania tego wspomnienia proponujemy zrobić zdjęcie. Następnie przejedziemy przez Dolinę Śmierci, najgorętsze miejsce na Ziemi. Zatrzymamy się na Zabriskie Point - punkt widokowy słynny z powodu ciekawych erozyjnych formacji skalnych oraz we wiosce Furnace Creek. Znajdują się tutaj muzeum, centrum turystyczne i siedziba władz Parku Narodowego Doliny Śmierci. W godzinach popołudniowych dotrzemy do do kurortu narciarskiego Mammoth Lakes (miejsce noclegu może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i drogowych. W takim wypadku miejscem noclegu Fresno lub Visalia - dotyczy to okresu od października do maja). Obszar ten zyskał znaczenie jako miasto wydobywania złota w XIX wieku, a dziś słynie z najlepszych terenów narciarskich i zdumiewająco pięknych górskich widoków.

Zakwaterowanie w hotelu Mammoth Mountain Inn lub Picadilly Inn Shaw lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 9

MAMMOTH LAKES - PARK NARODOWY YOSEMITE (ok. 152km)

W dniu dzisiejszym, w godzinach porannych, proponujemy dołączenie do opcjonalnej, sezonowej wycieczki gondolą na szczyt Mammoth, na którym przy wspaniałych widokach na Kalifornię zjemy śniadanie. Następnie grupę czeka podróż przez Tioga Pass i spędzenie dnia w Parku Narodowym Yosemite (Yosemite and Bridalveil Falls) - mieszane lasy sosnowo-sekwojowe i wodospady. Podziwianie El Capitan (największej masy granitu na świecie) i Half Dome (najbardziej stromej góry w Ameryce Północnej). Nocleg w Yosemite Gateway Area.

Zakwaterowanie w hotelu Best Western Plus Heritage Inn lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 10

PARK NARODOWY YOSEMITE - SAN FRANCISCO (ok. 264km)

Przejazd wczesnym rankiem drogą prowadzącą przez rolniczą dolinę kalifornii do san francisco. po przyjeździe do san francisco, zwiedzanie głównych atrakcji turystycznych miasta

Union Square, Golden Gate Bridge, Lombard Street oraz słynnej nadbrzeżnej dzielnicy Fisherman's Wharf. Widok na wyspę Alcatraz (niegdyś najstraszniejszego więzienia w Stanach). Zakwaterowanie w hotelu Hilton San Francisco Union Square lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 11

San Francisco - Warszawa

Transfer na lotnisko w San Francisco. Wylot do Warszawy.

Dzień 12

Warszawa

Przylot do Warszawy. Zakończenie imprezy.

Cena zawiera

Przelot samolotem na trasie Warszawa-Los Angeles/San Francisco-Warszawa (w kwocie min. 3300 PLN/os dorosła oraz min. 2900 PLN/dziecko 7-11 lat), transfery klimatyzowanym autokarem lub busem (w zależności od ilości osób), zakwaterowanie w wymienionych hotelach lub podobnych, udział w programie zwiedzania, usługi i asystę anglojęzycznego pilota/przewodnika lokalnego kontrahenta oraz polskiego pilota w oznaczonych terminach, wszelkie stanowe i lokalne taksy, transport 1 sztuki bagażu na osobę, zestaw informacyjny, ubezpieczenie KL z chorobami przewlekłymi - KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, obowiązkową składkę na TFG w wysokości 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Wizy wjazdowej, wszelkich świadczeń dodatkowych, posiłków (istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu śniadań w wysokości 270 USD/osoba), opcjonalnych (dodatkowych) wycieczek fakultatywnych, wydatków natury osobistej, opłaty za nadbagaż, (5 USD/1 dodatkowy bagaż/dzień), obligatoryjnych napiwków dla kierowcy (ok. 3 USD/dzień), pilota (ok. 4 USD/dzień), obligatoryjnej opłaty za zestaw słuchawkowy w terminach z polskim pilotem w kwocie 100 PLN/osoba.

Uwagi

1. Program jest ramowy i może ulec zmianie.

2. Grupy międzynarodowe, autokarowe.

3. Polacy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki muszą posiadać promesę wjazdową. Konsorcjum.pl pośredniczy w jej załatwianiu. Wymagane dokumenty d o jej uzyskania to wypełniony formularz, 1 zdjęcie 5cm x 5 cm JPG, skan strony ze zdjęciem z paszportu, (paszport musi być ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) (PDF). Koszty za 1 os. 160 USD - przeliczone po kursie ze strony ambasady USA, 80 PLN - pośrednictwo przy zakupie wycieczki z oferty Konsorcjum.pl. Po więcej informacji dotyczących pośrednictwa wizowego zapraszamy www.wizowanie.com.

4. Przy wylotach do Stanów Zjednoczonych paszport musi być ważny minimum 6miesięcy od daty planowanego powrotu

5. Cena przelotu podana została w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej - za odpowiednią dopłatą przy uprzednim potwierdzeniu,

6. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres "letniej przerwy wakacyjnej") obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot, które wymagają wcześniejszego potwierdzenia),

7. Istnieje możliwość wylotu z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania i Gdańska (do indywidualnej kalkulacji)

8. Istnieje możliwość przedłużenia powyższej imprezy o wypoczynek na Hawajach.

9. Terminy 01.02-12.02.2019, 26.04-06.05.2019, 17-27.05.2019, 21.06-01.07.2019, 19-29.07.2019, 23.08-02.09.2019, 20-30.09.2019, 25.10-05.11.2019, 15-25.11.2019 31.01-10.02.2020, 13.03-23.03.2020 zawierają obsługę polskiego pilota na miejscu (min. 20 osób).

10. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2% wartości imprezy (należy zgłosić w ciągu 24h od dnia podpisania umowy).

11. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 15 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.