kod oferty: EG-666202

Wschód bez tajemnic z polskim pilotem 

Lokalizacja: Stany Zjednoczone Ameryki » Nowy Jork » Nowy Jork
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 16.07.2022
Cena od: 13 074 zł 11 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Wschód bez tajemnic z polskim pilotem

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Konsorcjum.pl od 13 074 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 16.07.2022       Powrót z:  Nowy Jork 27.07.2022
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: własne  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Konsorcjum.pl o tej ofercie

NOWY JORK – BOSTON – NOWA ANGLIA – QUEBEC CITY – MONTREAL – RZEKA ŚW. WAWRZYŃCA – OTTAWA – THOUSAND ISLANDS – TORONTO – WODOSPAD NIAGARA – GETTYSBURG – KRAJ AMISZÓW – WASZYNGTON - FILADELFIA – NOWY JORK

Dzień 1

POLSKA – NOWY JORK

Przybycie na lotnisko na 2 godziny przed wylotem. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot do Nowego Jorku (przez jeden z europejskich portów lotniczych). Po przylocie transfer do hotelu.

Nocleg w hotelu The Dylan Hotel lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 2

NOWY JORK – BOSTON (ok. 350km)

Wycieczkę rozpoczynamy rano – spotkanie w lobby hotelu w Nowym Jorku o godz. 7.30, wyjazd o godz. 8.00. Wyjazd z Nowego Jorku i podróż do Nowej Anglii. Będziemy podróżować wzdłuż Long Island Sound aż do historycznego Bostonu. Dziś czeka nas piesza wycieczka Szlakiem Wolności, który zaczyna się w Bostonie i biegnie obok State House, King’s Chapel, Old South Meeting House. Przejdziemy również przez Beacon Hill, jedno z najpiękniejszych miejsc okolic Bostonu. Zakwaterowanie w hotelu Courtyard by Marriott Boston Brookline lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 3

BOSTON – NOWA ANGLIA – QUEBEC (ok. 690km)

Tego dnia przewidziana jest podróż przez stany New Hampshire i Vermont. Następnie przejazd przez Białe Góry, przekroczenie granicy amerykańsko-kanadyjskiej wjazd do prowincji Quebec. Wieczorem przewidziany jest czas wolny w mieście Quebec. Tego wieczora proponujemy skosztowanie specjałów słynnej kuchni francuskiej tego regionu (opcjonalnie) . Zakwaterowanie w hotelu Hotel Universal lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 4

QUEBEC CITY – MONTREAL (ok. 255km)

Zwiedzanie miasta Quebec znajdującego się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO- w programie m.in. Parlament Prowincji Quebec, Cytadela. Piesza wycieczka do części miasta otoczonej murami gdzie będzie można zobaczyć Chateau de Frontenac (zakupy i lunch). Po południu kontynuacja podróży, po drodze przeprawa przez rzekę Świętego Wawrzyńca i podróż do Montrealu. W Montrealu zwiedzanie starej części miasta znanej jako Vieux Port wraz z Place Jacques Carter i Bazyliką Notre Dame. Wieczorem przewidziany jest czas wolny.

Zakwaterowanie w hotelu Gouverneur Hotel Place Dupuis lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 5

MONTREAL – OTTAWA – TORONTO (ok. 450km)

Wyjazd do stolicy Kanady - Ottawy. Jest to przepiękne miasto z wieloma parkami i ogrodami. Znajdujący się w mieście Budynek Parlamentu jest jedną z najpiękniejszych budowli tego typu na świecie. Po południu dalsza podróż wzdłuż Drogi Tysiąca Wysp do drugiego najbardziej znanego miasta Kanady – Toronto położonego nad Jeziorem Ontario. Toronto jest fascynującym kosmopolitycznym miastem, którego największym bogactwem są ludzie. Podczas wycieczki zobaczą Państwo najciekawsze atrakcje. Wieczorem przewidziany jest wypoczynek lub zwiedzanie miasta. Dołączyć można także do opcjonalnego, relaksującego rejsu na St Lawrence River, podczas którego podziwiać można wspaniałe scenerie. Zakwaterowanie w hotelu Bond Place Hotel lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 6

TORONTO – WODOSPAD NIAGARA (ok. 130km)

Dzisiejszy dzień rozpoczniemy od wycieczki objazdowej po Toronto, która jest świetną okazją do podziwiania imponujących drapaczy chmur (wśród nich CN Tower, jednej z najwyższych budowli na świecie). Dalsza podróż wzdłuż Jeziora Ontario, przeprawa przez Kanał Welland i dotarcie do celu podróży - Wodospadu Niagara. Spacer wzdłuż Table Rock, podczas którego będzie możliwość zobaczenia unikatowego zegara kwiatowego. Czas wolny oraz możliwość wykupienia rejsu statkiem Maid of the Mist.

Zakwaterowanie w hotelu Best Western Cairn Croft Inn lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 7

WODOSPAD NIAGARA – GETTYSBURG – KRAJ AMISZÓW (ok. 550km)

Dzisiejszego dnia wyruszymy przez region Finger Lakes do stanu Pennsylvania. Po południu czeka nas wizyta na polu największej bitwy z czasów Wojny Secesyjnej - Gettysburgu. Jest to miejsce, gdzie prezydent Lincoln wygłosił w 1863 roku słynne przemówienie. Dalsza podróż odbędzie się wzdłuż rzeki Susquehanna do Południowej Pensyslvanii. Zakwaterowanie w Wyndham Garden York lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 8

KRAJ AMISZÓW – WASZYNGTON (ok. 350km)

Wyruszamy w podróż przez wiejską krainę do Pensylwanii. Dzisiejszego dnia będziemy mieć możliwość odwiedzenia Muzeum Amiszów i poznania 300 letnią tradycję tej interesującej społeczności. Amisze żyją w świecie, który zatrzymał się w połowie 1850 roku. Nie używają prądu, urządzeń mechanicznych ani żadnego nowoczesnego sprzętu. Po południu kontynuacja podróży do stolicy Stanów Zjednoczonych - Waszyngtonu. Możliwość wykupienia nocnej wycieczki po mieście.

Zakwaterowanie w hotelu Washington Hilton lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 9

Waszyngton

Dzisiejszy dzień w całości przewidziany jest na zwiedzanie miasta Waszyngton. Na trasie wycieczki znajdują się między innymi Kapitol, Obelisk Waszyngtona, gmach Sądu Najwyższego, Biblioteka Kongresu, Biały Dom, siedziba FBI, Cmentarz Narodowy w Arlington (zwiedzanie na zewnątrz) i wiele innych. Po południu opcjonalna wizyta w kompleksie muzealnym Smithsonian Institute lub spacer brzegiem rzeki Potoma (dodatkowo płatne).

Dzień 10

WASZYNGTON – FILADELFIA – NOWY JORK (ok. 400km)

Przejeżdżamy do Nowego Jorku przez Filadelfię. W Filadelfii będzie możliwość zobaczenia Independence Hall wraz z Dzwonem Wolności. Wycieczka objazdowa dobiega końca po przyjeździe do Nowego Jorku na Manhattanie około godziny 18.30. Zakwaterowanie w hotelu The Dylan Hotel lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 11

Nowy Jork

Przez cały dzień czas wolny, który przeznaczyć można na zakupy, spacer po mieście bądź wizytę w jednej z wielu znakomitych restauracji.

Co warto zobaczyć w Nowym Jorku i gdzie tanio zjeść? Nawet jeśli nie zahipnotyzują Cię strzeliste drapacze chmur i zabytki miasta, zachwyci Cię kwitnąca sztuka, jedzenie, moda i nocne życie. Nie przegap szansy na zdobycie biletów na wielokrotnie nagradzany spektakl na Broadwayu lub wskocz do jednego z dyskretnych barów na dachu i klubów jazzowych, które po zmroku oświetlają Meatpacking District. Nowy Jork to jedno z najwspanialszych miast na świecie. Wielu przyjeżdża tu po prostu po to, aby zobaczyć miejsca takie jak Statua Wolności, Empire State Building, Most Brookliński, Central Park, historyczne dzielnice i liczne światowej sławy muzea. Wiele z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Nowym Jorku znajduje się w odległości krótkiego spaceru od siebie lub krótkiej przejażdżki, dzięki czemu to miasto jest przyjemnością do zwiedzania. O każdej porze roku i o każdej porze dnia i nocy w Nowym Jorku można zobaczyć i skorzystać z niezliczonej ilość atrakcji.

Zakwaterowanie w hotelu The Dylan Hotel lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 12

NOWY JORK – POLSKA

Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, a następnie wylot do kraju.

Dzień 13

Polska

Przylot do kraju. Zakończenie imprezy.

Główne punkty programu

• Szlak Wolności w Bostonie

• podróż przez Vermont i New Hampshire, zwiedzanie Nowej Anglii

• wycieczka do wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO obszarów miasta Quebec

• Wodospad Niagara

• spacer po świętych terenach Gettysburga

• Muzeum Amiszów w Pensylwanii

• zwiedzanie Waszyngtonu

• zwiedzanie Filadelfii, w tym Independence Hall i Dzwon Wolności

Wycieczki fakultatywne

• obiad na farmie cukru klonowego

• obiad kuchni Quebecku pośród uroków historycznej dzielnicy Montrealu (39 USD/os.)

• podziwianie pejzażu Toronto na szczycie CN Tower, największej wolnostojącej wieży na świecie (35 USD/os.)

• wycieczka łodzią pod wodospadem Niagara, lunch na szczycie Skylon Tower (12 USD/os. dorosła, 8 USD/dziecko 2-12 lat)

• nocna wycieczka po Waszyngtonie, kolacja w Georgetown (65 USD/os.)

Cena zawiera

• Przelot samolotem na trasie Warszawa - Nowy Jork - Warszawa z przesiadką w europejskim porcie lotniczym,

• Bagaż główny i bagaż podręczny,

• Transfer lotnisko - hotel - lotnisko,

• Transfery klimatyzowanym autokarem lub busem (w zależności od ilości osób),

• Zakwaterowanie w wymienionych hotelach lub podobnych,

• Udział w programie zwiedzania,

• Usługi i asystę anglojęzycznego pilota/przewodnika lokalnego kontrahenta oraz polskiego pilota,

• Wszelkie stanowe i lokalne taksy,

• Transport 1 sztuki bagażu głównego na osobę,

• Zestaw informacyjny,

• Ubezpieczenie UNIQA Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, OC 50 000 EURO, OC sportowa 10 000 EURO,

• Obligatoryjną opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/osoba,

• Obligatoryjną opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy 13 zł/osoba.

Obsługa na miejscu

Polskojęzyczny pilot

Cena nie zawiera

• Opłaty za rejestrację w systemie ESTA (koszt 160 zł/osoba rejestracja wraz z pośrednictwem),

• Wszelkich świadczeń dodatkowych,

• Posiłków,

• Opcjonalnych (dodatkowych) wycieczek fakultatywnych,

• Wydatków natury osobistej,

• Opłaty za nadbagaż (7 USD/1 dodatkowy bagaż/dzień),

• Obligatoryjnych napiwków dla kierowcy (ok. 3 USD/dzień), pilota (ok. 4 USD/dzień),

• Obligatoryjnej opłaty za zestaw słuchawkowy w terminach z polskim pilotem w kwocie 130 PLN/osoba (płatne przy dopłacie),

• Wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie „cena zawiera”.

Uwagi

• Program jest ramowy i może ulec zmianie,

• Grupy międzynarodowe, autokarowe,

• Od 11 listopada 2019 roku zmieniły się przepisy dotyczące wjazdu oraz tranzytu dla Polaków do Stanów Zjednoczonych. Każdy obywatel RP, nie posiadający ważnej wizy, musi być zarejestrowany w elektronicznym systemie weryfikacji (ESTA)

• Podróżujący samolotem będą mogli dostać się na teren Stanów Zjednoczonych po uprzednim otrzymaniu autoryzacji ESTA (również dotyczy przesiadek).

• Podróżni zobowiązani są do posiadania biometrycznego paszportu ważnego przynajmniej 90 dni, biletu powrotnego lub bilet na dalszą podróż z datą wyjazdu z USA.

• Podróżni posiadający ważną wizę turystyczną/biznesową do USA nie muszą ubiegać się o autoryzację ESTA

I mogą dalej korzystać z wizy,

• Przy wylotach do Stanów Zjednoczonych paszport musi być ważny minimum 6miesięcy od daty planowanego powrotu

• Cena przelotu podana została w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej – za odpowiednią dopłatą przy uprzednim potwierdzeniu,

• Przy wylotach w okresie „Wysokiego Sezonu” (najczęściej jest to okres „letniej przerwy wakacyjnej”) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot, które wymagają wcześniejszego potwierdzenia),

• Istnieje możliwość wylotu z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania i Gdańska (do indywidualnej kalkulacji)

• Terminy oznaczone w tabeli zawierają obsługę polskiego pilota na miejscu (grupy realizowane przy minimum 25 uczestnikach).

• Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2% wrtości imprezy (należy zgłosić w ciągu 24h od dnia podpisania umowy).

• Możliwość kalkulacji pobytu w pokoju 1-osobowym na zapytanie.

• Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

• Przed wyjazdem prosimy sprawdzić aktualne warunki wjazdowe na stronie Ministerstwa Sprawa Zagranicznych danego kraju oraz warunki wizowe na stronie wizowanie.com.

• Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Warunki wjazdu

Osoby Zaszczepione

• Test na COVID-19 jest wymagany. Akceptowane testy - NAAT lub antygenowy, w tym także rapid oraz testy domowe dopuszczone do użycia w danym państwie i spełniające warunki określone przez CDC, np. RT-PCR, TMA, RT-LAMP, NEAR, HDA. Na zaświadczeniu muszą znajdować się dane umożliwiające identyfikację podróżnego – imię, nazwisko, data urodzenia, data pobrania próbki, wynik testu oraz nazwa instytucji wykonującej badanie. Dokumentacja jeśli w języku innym niż angielski należy kontaktować się z przedstawicielem linii lotniczych. Test nie powinien być wykonany wcześniej, niż po północy dnia, który poprzedza dzień wylotu do USA.

• Unijny Certyfikat potwierdzający szczepienie p/COVID uznawany jest w formie papierowej oraz elektronicznej w języku angielskim.

• Od 26.04.2022 r. osoby pełnoletnie, które zaszczepiły się przeciw COVID19 w cyklu podstawowym (jedną dawką Johnson&Johnson lub dwiema dawkami pozostałych szczepionek) oraz przyjęły dawkę przypominającą, mają bezterminowo ważne Unijne Certyfikaty COVID.

Osoby Niezaszczepione

• Test na COVID-19 jest wymagany. Test nie powinien być wykonany wcześniej, niż po północy dnia, który poprzedza dzień wylotu do USA;

• Test po przylocie, wykonany w okresie 3-5 dni;

• 7-dniowa kwarantanna po przylocie.

Ozdrowieńcy

• Test na COVID-19 jest wymagany;

• Ozdrowieńcy, którzy nie są zaszczepieni nie uzyskają prawa wjazdu, chyba że należą do jednej z kategorii wyłączonych z tego obostrzenia, tj. członkowie załóg statków powietrznych, posiadacze wiz A1, A2, C2, C3, G1-4, NATO1-4, NATO6, obcokrajowcy podróżujący na zaproszenie ONZ, osoby, którym ze względu na wiek podanie szczepionki jest niemożliwe, osoby, które posiadają medyczne przeciwwskazania do otrzymania szczepionki, uczestnicy prac badawczych/testów nad szczepieniami przeciwko COVID-19, osoby, które uzyskały zgodę dyrektora CDC, członkowie sił zbrojnych i ich współmałżonkowie i dzieci, podróżni z krajów, w których dostępność szczepionek jest ograniczona posiadający wizę inną niż B1/2

Dzieci

• Wszyscy podróżni powyżej 2 roku życia, wykonany na dzień przed przylotem.

Ważne Dokumenty

• Negatywny wynik testu na COVID-19 (PCR, NAAT lub antygenowego) w języku angielskim;

• Unijny Certyfikat Szczepienia pobrany z Internetowego Konta Pacjenta.

• Test nie powinien być wykonany wcześniej, niż po północy dnia, który poprzedza dzień wylotu do USA;

• Ważny paszport (także dzieci bez względu na wiek);

• Ważna wiza lub ESTA

Informacje o wizie do USA

Od 11 listopada 2019 roku zmieniły się przepisy dotyczące wjazdu oraz tranzytu dla Polaków do Stanów Zjednoczonych. Każdy obywatel RP musi być zarejestrowany w elektronicznym systemie weryfikacji (ESTA)

Podróżujący samolotem będą mogli dostać się na teren Stanów Zjednoczonych po uprzednim otrzymaniu autoryzacji ESTA (również dotyczy przesiadek).

Podróżni zobowiązani są do posiadania biometrycznego paszportu ważnego przynajmniej 90 dni, biletu powrotnego lub bilet na dalszą podróż z datą wyjazdu z USA.

Podróżni posiadający ważną wizę turystyczną/biznesową do USA nie muszą ubiegać się o autoryzację ESTA i mogą dalej korzystać z wizy

Wniosek o ESTA

Wymagane dokumenty do rejestracji ESTA

• wypełniony wniosek (poniżej)

• skan paszportu (strona za zdjęciem)

Łączny koszt pośrednictwa i ESTA

• 160 PLN/os.

Ważność ESTA

• ważna maksymalnie 2 lata

UWAGA!!!

O wizę nadal muszą występować osoby, które zamierzają przebywać na terenie USA ponad 90 dni lub otrzymały odmowę ESTA lub po 1marca 2011 roku odwiedziły Koreę Północną, Iran, Irak, Libię, Somalię, Sudan, Syrię lub Jemen, a także wyjeżdżający do pracy. ESTA może być wykorzystana wyłącznie przy wyjazdach turystycznych lub biznesowych

Warunki wjazdu do kanady

Wymagana szczepionka

• Podróżni są zobowiązani do przedstawienia ważnego międzynarodowego zaświadczenia o pełnym szczepieniu przeciwko COVID-19 przy użyciu zatwierdzonej szczepionki. Ostatnia dawka musi być podana co najmniej 14 dni przed wyjazdem. Dokumentacja musi być w języku angielskim, francuskim lub z tłumaczeniem przysięgłym.

Kwarantanna jest wymagana

• Podróżni niezaszczepieni są zobowiązani do poddania się kwarantannie przez 14 dni po przybyciu do własnego miejsca zamieszkania lub zakwaterowania. Osoby, które w dniu 8 uzyskały wynik negatywny, nie przedłużą okresu kwarantanny. Podróżni, którzy uzyskają pozytywny wynik testu, będą musieli wyizolować dodatkowe 10 dni.

Wymagany wynik testu/świadectwo medyczne

• Podróżni niezaszczepieni są zobowiązani do przedstawienia dowodu negatywnego wyniku testu PCR, NAT, NAAT lub RT-LAMP, wykonanego w ciągu ostatnich 72 godzin przed wylotem. Alternatywnie, akceptowany jest również dowód negatywnego wyniku profesjonalnego podania antygenu, pobrany dzień przed wyjazdem. Alternatywnie, osoby, które niedawno wyzdrowiały z COVID-19, są zwolnione z wymogów badania i mogą przedstawić dowód pozytywnego wyniku testu molekularnego, wystawiony co najmniej 10 i nie więcej niż 180 dni przed przybyciem. Dokumentacja musi być w języku angielskim, francuskim lub z tłumaczeniem przysięgłym.

Test po przylocie

• niezaszczepieni podróżni zostaną po przybyciu poddani testowi na covid-19 lub otrzymają zestaw do samodzielnego wymazu. dodatkowo podróżni otrzymają domowy zestaw do wymazu covid-19, który należy pobrać 8 dnia okresu kwarantanny. podróżni mogą wcześniej zarejestrować się na test po przyjeździe pod adresem https

//travel.gc.ca/travel-covid/travel-restrictions/arrival-testing-providers Zaszczepieni podróżni są zwolnieni z tego obowiązku, ale podlegają wybiórczym testom w dniu przyjazdu. Osoby, które niedawno wyzdrowiały z COVID-19, są zwolnione z testów w momencie przybycia i mogą przedstawić dowód pozytywnego wyniku testu molekularnego, wystawiony co najmniej 10 i nie później niż 180 dni przed przybyciem.

Wymagane są dodatkowe dokumenty

• Aplikacja „ArriveCAN” musi zostać pobrana, a dowód szczepienia, negatywny wynik testu, poprzedni powrót do zdrowia, dane kontaktowe i plan kwarantanny muszą zostać przesłane za pośrednictwem aplikacji. Wszystkie niezbędne informacje należy dostarczyć co najmniej 72 godziny przed przyjazdem.

Od 15marca 2016 roku zmieniły się przepisy dotyczące wjazdu oraz tranzytu dla m.in. Polaków w Kanadzie. Każdy obywatel RP musi posiadać tzw. eTA (Electronic Travel Authorization).

Podróżujący samolotem będą mogli dostać się na teren Kanady po uprzednim uzyskaniu eTA (również dotyczy przesiadek). Osoby, które będą przekraczać granicę drogą lądową lub morską, nie będą potrzebować wizy. W obu przypadkach podróżni zobowiązani są do posiadania ważnego paszportu.

Wymagane dokumenty do wizy

• wypełniony wniosek (do pobrania ze strony wizowanie.com)

• skan paszportu

Łączny koszt pośrednictwa i eTA

• 120 PLN/os.

Ważność wizy

• ważna maksymalnie do 5 lat

Wymagane dokumenty prześlij e-mailem na adres

Wizowanie@konsorcjum.com.pl

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Gwarancja niezmienności ceny

• Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę).

• Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut).

• Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie.

• Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 17 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.