kod oferty: EG-483115

Hannigalp ****

Lokalizacja: Szwajcaria » Wallis » Saas Fee
Zakwaterowanie: hotel
Pobyt od dnia: 22.03.2021
Cena od: 2 240 zł 7 dni/os. 2 378 zł
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Hannigalp ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Zakwaterowanie: 22.03.2021       Wykwaterowanie:   29.03.2021
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy + dwie dostawki (prysznic, WC, budynek boczny) wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
Pokój dwuosobowy + dostawka (prysznic, WC) wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
Pokój dwuosobowy + dwie dostawki (prysznic, WC) wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
(zakres i warunki) OC - SKI w cenie    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

SnowTrex o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
  • Sporty zimowe
  • Kurorty narciarskie
  • Bez paszportu

Miasto

Grächen

Kraj

Szwajcaria

Położenie/wyposażenie

Położony w spokojnej okolicy 3-gwiazdkowy Superior-Hotel Spa Hannigalp, który składa się z budynku głównego oraz sąsiedniego zlokalizowany jest w odległości ok. 600m od centrum Grächens z wykluczeniem ruchu samochodowego. Teren narciarski Grächen/Hannigalp położony jest w odległości ok. 800m od obiektu. Bezpłatny serwis wahadłowy umożliwi Państwu codzienne w godz. 08:00-14:00 dostanie się do stacji w dolinie z/do placu w miejscowości (na zapytanie). Najbliższe wejście na trasy narciarstwa biegowego znajduje się w odległości ok. 3km. Do ogólnego wyposażenie tego przytulnego hotelu należy lobby z recepcją, Wi-Fi, winda, jadalnia z kącikiem do zabawy dla dzieci i restauracja połączona z barem. Auto należy pozostawić na parkingu lub w garażu w centrum miejscowości (oba za opłatą), gdyż Grächen jest miejscowością pozbawioną ruchu kołowego. Basen rekreacyjny z jacuzzi (w godz. 08:00-20:00) i strefa wellness (w godz. 15:00-20:00) z łaźnią parową, sauną fińską, biosauną, prysznicem relaksacyjnym, fontanną lodową, brodzikiem z wodami Kneippa oraz pokojem relaksacyjnym są bezpłatnie do Państwa dyspozycji. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z masaży (godziny otwarcia na zapytanie). Na terenie narciarskim w odległości ok. 20m znajdują się podgrzewane i zamykane przechowalnie sprzętu narciarskiego, z których mogą Państwo korzystać za opłatą. Uzupełnieniem oferty jest organizowany przez hotel od poniedziałku do czwartku program aktywności (za opłatą, wg informacji na miejscu). Karnety narciarskie do nabycia również w recepcji. WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje bufet śniadaniowy oraz 4-daniowe menu na kolację. Dzieci w wieku od 2 do 10 lat włącznie otrzymują 3-daniowe menu dla dzieci, a dzieci w wieku od 11 do 16 roku życia włącznie otrzymują 4-daniowe menu z uwzględnieniem mniejszych porcji.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy i klapki (do wypożyczenia)Shuttle hotelowy (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)

Opcjonalnie płatne na miejscu

MasażeUczestnictwo w programie dla osób aktywnych (wg informacji na miejscu)Karnety narciarskieAutomat z przekąskami

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,80 CHF za osob./nocParking lub garaż (na placu miejscowości): 10,- lub 13 CHF /dzień Keycard: 5,- CHF

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (20,- CHF/dzień, bez karmy)

Ważne wskazówki

Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu zabiegów wellness (numer telefonu znajduje się w dokumentach podróżnych). Wstęp na basen rekreacyjny i jacuzzi jest możliwy dla dzieci od 2. roku życia i tylko w towarzystwie osoby dorosłej. Wejście do strefy wellness dla dzieci jest zabronione. Grächen jest wyłączone z ruchu samochodowego. Serwis wahadłowy należący do obiektu zabierze Państwa z Dorfplatz w Grächen do miejsca zakwaterowania, w tym celu prosimy o wcześniejszy telefoniczny kontakt z obiektem.

Pokój 1-osob./2 dostawki prysznic/wc (budynek sąsiedni, maks. 1 dorosły + 2 dzieci), hb

Pokój z łóżkiem pojedynczym, 2 przystawkami (przeznaczonymi dla dzieci do 17. roku życia włącznie), TV kabl., telefon, radio

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon lub taras

Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, przystawka, TV kabl., telefon, radio

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon lub taras

Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, 2 przystawkami, TV kabl., telefon, radio

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon lub taras

Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (budynek sąsiedni), hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, 2 przystawkami, TV kabl., telefon, radio

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon lub taras

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: St. Niklaus (ok. 8km)Przelot: Mediolan-Malpensa (ok. 185km), Genewa (ok. 225km), Zurych (ca. 240km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Ze względu na obecną sytuację gwarantujemy dodatkowo na wszystkie nowe rezerwacje prawo do bezpłatnej rezygnacji aż do 30.09.2020. Prawo obowiązuje najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem i dotyczy nowych rezerwacji dokonanych po 20.03.2020. Warto skorzystać i z radością czekać na przyszły sezon!

Informacje dotyczące płatności

W przypadku nowej rezerwacji, zaliczkę należy uiścić bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji. Oczywiście nie tracą Państwo tym samym prawa do bezpłatnego anulowania rezerwacji, ponieważ w przypadku rezygnacji z wyjazdu zwrócimy Państwu wpłacone środki.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski grächen/hannigalp

Maks. wysokość: 2868mMin. wysokość: 1619mWys. miejscowość: 1617mWyciągi łącznie: 15Orczyki: 9Krzesełka: 5Gondole: 1Trasy łącznie: 44kmTrasy zielone/niebieskie: 9kmTrasy czerwone: 33kmTrasy czarne: 2km

Region narciarski matterhorn ski paradise

Maks. wysokość: 3899mMin. wysokość: 1524mWyciągi łącznie: 52Orczyki: 11Krzesełka: 21Gondole: 20Trasy łącznie: 322kmTrasy zielone/niebieskie: 75kmTrasy czerwone: 220kmTrasy czarne: 27kmTrasy do skialpinizmu: 38km

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 15 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.