kod oferty: EG-262102

Tajlandia i Kambodża ***

Lokalizacja: Tajlandia
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 17.09.2019
Cena od: 5 690 zł 7 dni/os. 5 790 zł
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Tajlandia i Kambodża ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Ecco Travel od 5 690 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 17.09.2019       Powrót z:  Bangkok 25.09.2019
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Ecco Travel o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
  • Oferty egzotyczne

Region

Kambodża

Bangkok- rzeka kwai - pattaya - siem reap - angkor wat - pattaya

Dzień 1. warszawa - bangkok.wylot z warszawy.

Dzień 2. bangkok. przylot na lotnisko w bangkoku i rozpoczęcie programu. transfer do hotelu i czas wolny. jako atrakcję wieczornej części dnia proponujemy państwu kolacje w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku bangkoku (cena 1400 thb/os.), skąd roztacza się niesamowita panorama na calą metropolię.

Dzień 3. bangkok. zaraz po śniadaniu czeka nas wycieczka, podczas której zapoznamy się z najważniejszymi zabytkami stolicy tajlandii, znanymi, jako "klejnoty bangkoku". są to przede wszystkim obiekty sakralne, takie jak słynna z olbrzymiego posągu złotego buddy świątynia wat traimit. w olbrzymim kompleksie świątynnym wat phra kheo będziemy podziwiać niezwykłą statuę szmaragdowego buddy. następnie skierujemy się w stronę wielkiego pałacu, który od lat zachwyca turystów swoją architekturą. naszej uwadze nie umknie również wat po - najstarsza buddyjska świątynia królewska w bangkoku, która słynie z ogromnego posągu leżącego buddy. po zwiedzeniu świątyń odbędzie się rejs łodzią długo rufową po rzece chao phraya oraz po sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta. z perspektywy pokładu miasto i życie jego mieszkańców prezentuje się bardzo egzotycznie. po wielu atrakcjach zwiedzania odpoczniemy w największej fabryce wyrobów jubilerskich w bangkoku. obejrzymy krótki film po polsku o tajskim przemyśle jubilerskim, po czym zapoznamy się z procesem tworzenia gotowych wyrobów i zrelaksujemy się przy kawie w przytulnej kawiarni. następnie powrót do hotelu lub przejazd do jednego z kompleksów handlowych bangkoku. wieczorem fakultatywnie kolacja na statku spacerowym pływającym po rzece chao phraya (fakultatywnie - 1700thb/os.). po rejsie możliwosc pozostania w centrum spacer ulicą pat pong, gdzie koncentruje się życie nocne bangkoku. druga opcja na ten wieczór to skansen tajski, kolacja oraz widowisko-rewia kulturalno-historyczna "siam niramitr" (1900 thb/os).
dzień 4. bangkok - kwai. po śniadaniu czeka nas wycieczka za miasto - celem wyprawy będzie dolina rzeka kwai w prowincji kanchanaburi. po dniu spędzonym w atmosferze wielkomiejskiej, pobyt wśród niezwykłej i wciąż dzikiej przyrody z pewnością będzie dla państwa miłym wytchnieniem. wśród przewidywanych atrakcji znajdzie się wizyta na plantacji palm kokosowych, a także na targu wodnym damnoen saduak, gdzie będą państwo mieli możliwość sami potargować się z pokładu łódki. odwiedzimy także królewskie centrum rękodzieła tajskiego, w którym tajscy artyści wytwarzają niezwykłe przedmioty z drewna tekowego. następnie udamy się w okolice rzeki kwai, a każdy z państwa będzie mógł przejść się po słynnym moście. po obiedzie (dodatkowo płatny 400 thb/os.) w położonej na wodzie restauracji odwiedzimy wioskę słoni, gdzie za dodatkową opłatą (900 thb/os.) będziemy mogli przekonać się, jak niezwykłym doświadczeniem jest podróżowanie na grzbiecie tych wielkich ssaków. następnie czeka nas podróż łodzią w górę rzeki kwai. celem będzie położony na tratwach resort river kwai jungle rafts, gdzie spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. istnieje możliwość spłynięcia rzeką kwai w kapokach (niezapomniana przygoda, dla wszystkich, którzy nie boja się wody). przed pójściem spać serwujemy państwu kolację oraz proponujemy udział w pokazie tańców i muzyki plemienia monów (koszt 180 thb/os.) nocleg w river kwai jungle rafts.
dzień 5. kwai - erewan - bangkok- siem reap. podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. następnie udamy się do parku narodowego erewan, gdzie będzie można podziwiać jedne z najpiękniejszych wodospadów tajlandii. po obiedzie (dodatkowo płatny 400 thb) w lokalnej restauracji udamy się na lotnisku w bangkoku, skąd polecimy do siem reap w kambodzy. po odprawie paszportowej transfer do hotelu i nocleg w siem reap. wieczór spędzimy na popularnej ulicy pub street niedaleko nocnego rynku.

Dzień 6. siem reap - angkor wat. najbardziej niesamowitym miejscem w kambodży jest niewątpliwie ukryty w dżungli angkor wat, gdzie znajduje się słynny, chociaż bardzo zrujnowany przez siłę dżungli, a także wielu rabusiów kompleks miejski i świątynny. khmerska architektura imponuje swym rozmachem i monumentalizmem, o czym przekonacie się państwo sami. zwiedzając angkor obejrzymy kompleks miejski angkor thom, z niezwykła świątynią bayon, świątynię ta phrom, która w dalszym ciągu porośnięta jest przez dżunglę oraz perłę architektury khmerskiej, świątynię banteay srei (przejazd do Świątyni banteay srei jest dodatkowo płatny 10 usd/os.). powrót do siem reap na nocleg. fakultatywna kolacja w lokalnej restauracji z pokazem khmerskich tańców (ok. 15 usd/os.; kolacja ta jest w programie dla klientów, którzy wykupili obiadokolacje).

Dzień 7. siem reap - pattaya.
rano po śniadaniu czeka nas wycieczką łodzią na ogromne jezioro tonle sap, gdzie możemy zobaczyć ciężkie życie lokalnych mieszkańców w pływających wioskach lub w wioskach budowlanych na wysokich palach. następnie transfer na granicę z tajlandią. po przekroczeniu granicy jedziemy do pattaya, dokąd dotrzemy w godzinach popołudniowo-wieczornych. klienci, którzy wykupili przedłużenie-wypoczynek na wyspie koh chang, mogą zostać przewiezieni od razu z granicy na wyspę koh chang (transfer ten odbędzie się tylko z tajskim kierowcą). w tym przypadku ostatnia noc według programu w pattaya zostanie przeniesiona na ostatnia noc pobytu klientów w tajlandii przed wylotem z bangkoku

Dzień 8. pattaya - bangkok - warszawa. transfer na lotnisko w bangkoku, zakończenie programu i wylot do polski. przylot do polski, w zależności od rozkładu lotu, w dniu 8 lub w dniu 9.
uwaga

Większość hoteli w Tajlandii wymaga przy zakwaterowaniu gwarancji na poczet ewentualnych kosztów konsumpcji z mini baru lub innych kosztów powstałych na terenie hotelu. Depozyt gwarancyjny przyjmowowany jest w gotówce (lub ewentualnie kartą kredytową) w wysokości od 30 USD do 200 USD za pokój (w zależności od kategorii hotelu), a zwracany w USD lub w THB przy wykwaterowaniu.

Wyposażenie

Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Cena zawiera
przelot polska - bangkok - polska z przesiadkamiopłaty lotniskowe, ubezpieczenie kl, nnwzakwaterowanie w hotelach 3 ***z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na rzece kwai)wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, możliwość dokupienia obiadokolacjitransport klimatyzowanymi autokaramizwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów), serwis polskojęzycznego pilotadnia 5 przelot z Bangkoku do Siem Reap w Kambodży

Cena nie zawiera

Obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości 3700 THB (ok 100 EUR) na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczkidopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - tylko podczas programu głównego - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowanadopłaty do obiadokolacji, wycieczki fakultatywne i lunche ok. 230 USD/os.koszty wizy kambodżańskiej

Obsługa na miejscu

W jęz polskim

Informacje wizowe

Wizy - Tajlandia

Obywatele polscy zwolnieni są obowiązku wizowego na pobyty turystyczne nie dłuższe niż 30 dni. Wymaganyjest co najmniej 6-miesięczny okres ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii).
Uwaga! od listopada 2017 obowiązuje całkowity zakaz wwozu oraz używania e-PAPIEROSÓW na terenie Tajlandii.
Wizy - Kambodża

Wymagane są wizy, które obywatele polscy mogą otrzymać na ważniejszych przejściach granicznych po wypełnieniu stosownego kwestionariusza i załączeniu 2 aktualnych zdjęć paszportowych oraz ważnego paszportu (paszport z datą ważności minimum 6miesięcy od daty zakończenia imprezy). Wiza turystyczna, ważna 30 dni, kosztuje ok. 30 USD. Wyrobienie wizy trwa ok. pół godziny, należy zostawić w paszporcie 3 wolne strony.
Możliwość uzyskania wizy elektronicznej przez internet ok 35 EUR/os.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 14 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.