kod oferty: EG-745218

Haadson Resort ***

Lokalizacja: Tajlandia » Phuket » Karon
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 30.05.2023
Cena od: 5 182 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Haadson Resort ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Best Reisen od 5 182 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 30.05.2023   godz. 15:00       Powrót z:  Phuket 06.06.2023   godz. 08:55
Cena za pokój
quadruple standard room with balcony or terrace coconut (dz) wyżywienie: śniadania  
quadruple standard room with balcony or terrace villa (iv) wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Best Reisen o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
  • Kurorty nadmorskie
  • Oferty egzotyczne

Naszym zdaniem

Przyjemny, nieduży hotel (tylko 49 pokoi), prosty, stylowy, zarządzany przez rodzinę. Naturalne otoczenie, plaża, laguna, morze, tropikalna roślinność, kameralna atmosfera, tajska architektura, trzy opcje zakwaterowania. Relaks pośród cudownej przyrody.

Położenie

Prowincja Phang - Nga, w naturalnym ogrodzie nad laguną z bezpośrednim przejściem na plażę Bangsak, 6km od wodospadu Sai Rung, ok. 19km od Khaolak, ok. 20km od historycznego centrum Takuapa, ok. 85km od lotniska Phuket. Hotel organizuje przejazdy do Khaolak.

Dobra baza wypadowa do dwóch parków narodowych: Khao Sok i Ao Phang-Nga oraz (godzinna podróż łodzią motorową) do Narodowego Parku Morskiego Wysp Similan.

Wyposażenie

Recepcja, restauracja w tajskim stylu z dużym tarasem i barem, bar przy basenie, room service, sala relaksu z biblioteczką, punkt informacji turystycznej, usługi pralnicze, bezpłatne łącza Wi-Fi.

Pokoje

Coconut room - sypialnia, łazienka, klimatyzacja, sejf, telewizor, telefon, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, łącza Wi-Fi, balkon lub taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 36m kw. Usytuowane w dwupiętrowych willach.

Tented villa - w ekoluksusowym namiocie; sypialnia, łazienka, klimatyzacja, sejf, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, łącza Wi-Fi, drewniany taras (widok na ogród/plantację palmową). Powierzchnia - ok. 42m kw.

Villa - domek w ogrodzie o powierzchni ok. 43m kw.; sypialnia, łazienka, klimatyzacja, sejf, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, łącza Wi-Fi, drewniany zadaszony taras z łożem dziennym (widok na lagunę).

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetów

Sport i rozrywka

Basen z tarasem, sala masażu, kącik masażu w ogrodzie, wypożyczalnia rowerów, łodzie wiosłowe, wyprawy i wycieczki.

Dla dzieci

Łóżeczka niemowlęce (należy zarezerwować).

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 18 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.