kod oferty: EG-722965

Essque Zalu Zanzibar ****

Zdjęcia  |  Mapa  
Lokalizacja: Tanzania » Zanzibar » Nungwi
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 06.03.2023
Cena od: 9 462 zł 7 dni/os. 10 817 zł
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Essque Zalu Zanzibar ****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Best Reisen od 9 462 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Brak ofert dla podanych opcji

Best Reisen o tej ofercie

Zalety regionu

 • Fascynujące farmy przypraw kuszą wycieczkami, na których można się dowiedzieć jak rosną cynamon, kurkuma czy goździki.
 • Bogactwo egzotycznej fauny i flory najlepiej podziwiać w rezerwacie Jozani Chwaka Bay lub w położonym niedaleko Jozai motylarium
 • Blue safari, czyli wycieczka drewnianą żaglówką. To świetna okazja do podziwiania raf koralowych oraz żółwi.
Udogodnienia hotelu
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Sporty wodne
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Oferty egzotyczne
 • Dostęp do internetu
 • Sport
 • Przedszkole
 • Basen odkryty
 • Klimatyzacja
 • Spa & Wellness

Naszym zdaniem

Znakomity hotel, pięknie usytuowany, zachwycający widokami, architekturą i nienagannym serwisem. Basen bez krawędzi, wyborna kuchnia, luksusowe wnętrza, tropikalna roślinność, spa z naturalnymi produktami i zabiegami zanzibarskimi. Dla wymagających gości.

Położenie

Na północno-wschodnim wybrzeżu w miejscowości Nangwi, tuż nad oceanem (wybrzeże klifowe, zejście do plaży po schodkach), ok. 55km od lotniska.

Wyposażenie

Eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna, bar przy basenie, bar i restauracja na molo, Baobab bar, room-service (24 h), butiki, sala konferencyjna, punkt informacji turystycznej, bezpłatne Wi-Fi.

Pokoje

Hotel posiada 48 pokoi.

Garden suite - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (2 umywalki, prysznic, suszarka, szlafroki, kapcie), sejf, telefon, minibar, TV sat, zestaw do kawy/herbaty, taras/patio (widok na ogród). Zlokalizowane na parterze. Powierzchnia - ok. 85m kw.

Superior Garden Suite - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (2 umywalki, prysznic, suszarka, szlafroki, kapcie), sejf, telefon, minibar, TV sat, zestaw do kawy/herbaty, taras (widok na ogród). Zlokalizowane na piętrze. Powierzchnia - ok. 85m kw.

Ocean view suite - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (2 umywalki, prysznic, suszarka, szlafroki, kapcie), sejf, telefon, minibar, TV sat, zestaw do kawy/herbaty, taras/patio (widok na ocean). Powierzchnia - ok. 80m kw.

Wyżywienie

HB śniadania i kolacje, napoje płatne

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje, woda, napoje bezalkoholowe, wino stołowe, kilka rodzajów piwa tańzańskiego, whisky, wódka, gin, rum, brandy, tequila - serwowane do godz. 22.00 (Market Kitchen, Baobab Bar, The Jetty Bar).

31.12.22 - w cenie kolacja sylwestrowa.

Sport i rozrywka

Basen infinity, taras słoneczny, zejście do wody z mola, siłownia, centrum sportów wodnych, nurkowanie, Zalu Spa (zabiegi z użyciem lokalnych produktów, masaże i rytuały nawiązujące do zanzibarskich tradycji, prysznice Vichy, hammam, sauna, basen, joga, junior spa), wycieczki Zanzybuggys, warsztaty kulinarne w Maisha Cookery Studio.

Dla dzieci

Sala zabaw, opiekunki.

Covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Wizy

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach lub przez internet https://eservices.immigration.go.tz/visa. Wiza jest ważna 90 dni. Opłata wizowa wynosi 50 USD.

Na lotnisku: należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony); bilet powrotny; wypełnić formularz wizowy; zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie.

Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru.

Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.

Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Szczepienia

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego - 1 USD/os/noc.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 17 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.