kod oferty: EG-611134

Sunset Kendwa Bungalows ***

Zdjęcia  |  Mapa  
Lokalizacja: Tanzania » Zanzibar
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 11.03.2021
Cena od: 5 033 zł 7 dni/os. 5 969 zł
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Sunset Kendwa Bungalows ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Brak ofert dla podanych opcji

Best Reisen o tej ofercie

Zalety regionu

 • Fascynujące farmy przypraw kuszą wycieczkami, na których można się dowiedzieć jak rosną cynamon, kurkuma czy goździki.
 • Bogactwo egzotycznej fauny i flory najlepiej podziwiać w rezerwacie Jozani Chwaka Bay lub w położonym niedaleko Jozai motylarium
 • Blue safari, czyli wycieczka drewnianą żaglówką. To świetna okazja do podziwiania raf koralowych oraz żółwi.
Udogodnienia hotelu
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Nurkowanie
 • Klimatyzacja
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Sport
 • Kurorty nadmorskie
 • Dostęp do internetu
 • Windsurfing
 • Oferty egzotyczne
 • Sporty wodne

Naszym zdaniem

Skromny, nieduży obiekt, dla amatorów plażowego wypoczynku oraz dla gości ceniących sobie możliwość nurkowania - szkoła nurkowa PADI.

Położenie

Przy piaszczystej plaży, na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy, w miejscowości Kendwa, około 55km od lotniska, Stone Town około 60km.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, restauracja przy plaży Sunset (kuchnia międzynarodowa i Suahili), Bar Bikini - z widokiem na ocean (koktajle, organizowany imprezy przy muzyce granej przez Dj'a), pralnia (odpłatnie), dostęp do WiFi (odpłatnie), punkt wymiany walut, przechowalnia bagażu.

Pokoje

Pokoje tradycyjne i w bungalowach, łazienka z prysznicem, elektroniczny sejf (odpłatnie), lodówka, klimatyzowane (z wyjątkiem pokoi typu Cliff Bungalows), łózka z moskitierą, część wypoczynkowa.

W Sprzedaży posiadamy pokoje Cliff Bungalows oraz Deluxe Beach Bungalows.

Wyżywienie

BB - śniadanie;

HB - śniadanie i obiadokolacja, napoje dodatkowo płatne.

FB - śniadanie, obiad i kolacja, napoje dodatkowo płatne.

Sport i rozrywka

Boisko do siatkówki plażowej, snurkowanie, pływanie w ocenie, wieczorne programy rozrywkowe w barze Bikini.

Odpłatnie: centrum nurkowe Scuba Do Zanizbar (nurkowanie, kursy PADI), żaglowanie, sporty wodne.

Hotel nie posiada basenu.

Dla dzieci

.

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Wizy

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.

Od 1 lipca 2015 r. wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.

Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Szczepienia

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja z 16.02.2021 r.

Zgodnie z wymogami kraju Tanzania, pasażerowie podróżujący na/z Zanzibaru nie muszą poddawać się testom na COVID o ile nie wymaga tego linia lotnicza lub kraj docelowy. Oznacza to, że nasi klienci lecący z Polski na Zanzibar nie muszą okazywać negatywnego testu, niezależnie od linii lotniczej jaką podróżują.

Jeśli chodzi o powrót z Zanzibaru do Polski, zależy to od linii lotniczej. Poniżej krótkie podsumowanie:

- Qatar Airways

Od 2.03.2021 pasażerowie będą musieli przed odlotem przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonany w autoryzowanym laboratorium. Dotyczy to wszystkich pasażerów, nawet zaszczepionych.

Certyfikat testu PCR musi zostać wydany w ciągu 96 godzin przed wylotem lub w krótszym czasie, jeśli jest to wymagane przez władze lokalne.

Oprócz oryginalnego certyfikatu testu PCR na lotnisku należy również dostarczyć podpisany formularz zgody. Osoby bez tych dokumentów nie będą mogły odbyć podróży. Dzieci poniżej 12 roku życia są zwolnione z tego obowiązku, o ile podróżują z rodziną.

Podróżujący do 1.03.2021 - nie muszą okazywać negatywnego testu.

- Emirates i flydubai

Od 31.01.2021 pasażerowie przesiadający się w Dubaju w trakcie podróży z Zanzibaru muszą okazać ujemny wynik testu PCR na obecność COVID-19 uzyskany w ciągu 72 godzin przed wylotem, a także muszą spełniać wszelkie wymogi obowiązujące w kraju docelowym.

Zaświadczenie musi dotyczyć testu przeprowadzanego metodą reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR). Zaświadczenia dotyczące innych testów, w tym testu metodą przeciwciał oraz zestawów do wykonania w domu, nie są akceptowane w Dubaju. Aby się odprawić, podróżni muszą mieć ze sobą oficjalne, wydrukowane zaświadczenie w języku angielskim lub arabskim - wiadomości SMS i elektroniczne dokumenty nie są akceptowane. Zaświadczenia w innych językach są akceptowane, jeśli mogą być zatwierdzone w porcie wylotu.

Dzieci poniżej 12. roku życia i pasażerowie ze średnim lub zaawansowanym stopniem niepełnosprawności nie muszą przechodzić tego testu.

https://www.emirates.com/pl/polish/help/covid-19/dubai-travel-requirements/tourists/

https://www.flydubai.com/en/plan/covid-19/travelling-during-covid-19#transit

Lista laboratoriów na Zanzibarze, gdzie można wykonać test PCR (lista jest poglądowa i może się zmienić).

• Mnazi Mmoja Hospital (Kaunda Rd, Stone Town)

• Tasakhtaa Global Hospital (Victoria St, Stone Town) - od 7:30 do 11:00; codziennie oprócz niedziel

• Public Health Emergency Operations Center (EOC (na terenie Lumumba Secondary School, Malawi Rd, Lumumba, Stone Town)

• Migombani Hospital (Stone Town) -od 8:00 do 17:30; codziennie

Wyniki są dostępne do 3, 4 dni od pobrania próbki. Zalecamy posiadanie karty kredytowej i gotówki.

Koszt testu waha się od ok 80 usd do ok 120 usd (w zależności od placówki).

Koszt testu oraz transportu do/z miejsca pobrań ponosi klient.

Oficjalne, państwowe wymogi wjazdowe do Tanzanii (stan na 5.08.2020)

1. Wszyscy podróżni przybywający lub wyjeżdżający do/z Zjednoczonej Republiki Tanzanii będą poddawani wzmocnionej kontroli zdrowotnej w kierunku zakażenia COVID-19. Nie będzie 14 dni obowiązkowej kwarantanny po przyjeździe.

2. Wszyscy podróżujący, których kraje lub linie lotnicze wymagają, aby przeszły testy na COVID-19 i uzyskały wynik negatywny, jako warunek podróży, będą zobowiązani do przedstawienia takiego zaświadczenia po przyjeździe. Podróżni z innych krajów z objawami i oznakami związanymi z tym na zakażenie COVID-19, zostaną poddani wzmocnionym badaniom przesiewowym i mogą być testowani pod kątem RT-PCR.

3. Podczas pobytu w kraju wszyscy podróżujący z zagranicy powinni stosować środki zapobiegania zakażeniom i ich kontroli, takich jak częste mycie rąk, noszenie masek i zachowywanie odpowiedniego dystansu fizycznego;

5. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia zgodnie z prawdą formularza nadzoru podróżnego (Traveler's Surveillance Form) dostępnego na pokładzie lub w każdym innym środku transportu i przekazanie go do odpowiedniej osoby po przyjeździe.

https://www.gov.pl/web/tanzania/informacje-w-sprawie-przekraczania-granic-w-panstwach-akredytacji-placowki

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 16 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.