kod oferty: EG-650675

Wakacje Pod Palmami! Langkawi 

Lokalizacja: Malezja » Wyc. objazdowe »
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 20.08.2022
Cena od: 8 899 zł 10 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Wakacje Pod Palmami! Langkawi

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Itaka od 8 899 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 20.08.2022       Powrót z:  Kuala Lumpur 30.08.2022
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Itaka o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
  • Oferty egzotyczne

Region

Malezja /

Opis oferty:

Kuala Lumpur - Jaskinie Batu - Kuala Lumpur - Langkawi

Zapraszamy na wyjazdy z cyklu egzotycznych podróży Wakacje pod palmami, łączące zwiedzanie i wypoczynek w najodleglejszych zakątkach świata. Langkawi, największa z wysp malezyjskiego archipelagu o tej samej nazwie, słynie z pięknych plaż, malowniczych wzgórz porośniętych lasami deszczowymi, a także znakomitej infrastruktury turystycznej. To idealne miejsce na romantyczny wypoczynek we dwoje! Wielki kontrast do wizyty na kameralnej Langkawi stanowi otwierająca program wizyta w Kuala Lumpur, której bliźniacze wieże Petronas są symbolem miasta i dynamicznego rozwoju Malezji.

1. dzień.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Malezji.

2. dzień. kuala lumpur

Przylot do Kuala Lumpur. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny, nocleg.

3. dzień. jaskinie batu - kuala lumpur

Śniadanie. Wizyta w Jaskini Świątynnej, położonej w kompleksie krasowych JASKIŃ BATU. Do jaskini prowadzą 272 schody, obok których wznosi się największy na świecie posąg Murugana. Zwiedzanie KUALA LUMPUR: Tugu Negara - pomnik narodowy, poświęcony bohaterom walczącym o niepodległość Malezji, Pałac Królewski, serce kolonialnego Kuala Lumpur, budynek sułtana Abdula Samada, plac Niepodległości i Meczet Narodowy oraz świątynia Thean Hou. Podziwianie panoramy miasta z wieży Menara. Z tarasu widokowego, ulokowanego na wysokości ponad 270metrów, rozciąga się wspaniały widok z bliźniaczymi wieżami Petronas, które są symbolem współczesnego miasta. Powrót do hotelu, nocleg.

4. dzień. langkawi

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot na Langkawi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

5. dzień. langkawi

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): zwiedzanie LANGKAWI. W programie m.in.: wizyta w fabryce batiku, zwiedzanie Kuah, głównego miasta wyspy: Grobowiec Mahsuri, Plac Orła z 12-metrowym posągiem orła - symbolem Langkawi, bezcłowe zakupy. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

6. dzień. langkawi

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs łodzią przez las namorzynowy, podczas którego obserwować można egzotyczną faunę i florę. Obiad. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

7. dzień. langkawi

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd jedną z najbardziej stromych na świecie kolei linowych o długości 920m na szczyt słynnej góry Mat Cincang, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na Morze Andamańskie i okoliczne wysepki. W pogodne dni widać również brzeg Tajlandii i Indonezji. Na górze (za dodatkową opłatą na miejscu: ok. 5mYR): możliwość przejścia Podniebnym Mostem - konstrukcją łączącą dwa okoliczne wzgórza, położoną na wysokości 660m n.p.m. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

8. dzień. langkawi

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs łodzią wokół archipelagu Langkawi, składającego się z ok. 100 wysepek. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

9. dzień. langkawi

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): całodzienna wycieczka katamaranem na wyspę Payar, gdzie znajduje się park morski, zachwycający różnorodnością życia morskiego i roślinnością. W programie m.in.: snurkowanie, wizyta w podwodnym obserwatorium, rejs łodzią ze szklanym dnem. Obiad. Powrót do hotelu, nocleg.

10. dzień. langkawi

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

11. dzień. langkawi

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski (z międzylądowaniem na wyspie Penang i przesiadką w Doha).

12. dzień.

Przylot do Polski.

świadczenia:

9 noclegów: 2 w hotelu *** w Kuala Lumpur, 7 na wyspie Langkawi w hotelu Holiday Villa Beach Resort & Spa **** ( www.holidayvillahotels.com); 2-os. pokoje z łazienkami • wyżywienie: 9 śniadań • przelot: Polska-Kuala Lumpur; Langkawi-Polska • przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota podczas objazdu, podczas pobytu na Langkawi: opieka telefoniczna • ubezpieczenie KL i NW

Uwagi:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy, przelot wewnętrzny: Kuala Lumpur-Langkawi: ok. 120 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień, podatek turystyczny: ok. 10mYR/pokój/noc. Opłaty fakultatywne: zwiedzanie Langkawi: ok. 25 USD/os. (2-3 osoby), ok. 22 USD/os. (4-6 osób), ok. 20 USD/os. (7-10 osób); rejs przez las namorzynowy (obiad w cenie): ok. 90 USD/os. (2-3 osoby), ok. 58 USD/os. (4-6 osób), ok. 44 USD/os. (7-10 osób); kolej linowa Panorama Langkawi: ok. 42 USD/os. (2-3 osoby), ok. 40 USD/os. (4-6 osób), ok. 38 USD/os. (7-10 osób); rejs archipelag Langkawi: ok. 60 USD/os. (2-3 osoby), ok. 35 USD/os. (4-6 osób), ok. 30 USD/os. (7-10 osób); park morski na wyspie Payar: ok. 85 USD/os. (obiad w cenie). Wycieczki fakultatywne realizowane z anglojęzycznym przewodnikiem lokalnym. Zabierając do Malezji dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r. Dopłata do 7 obiadokolacji podczas pobytu na Langkawi/os.: 800 PLN. Limit bagażu na przelotach wewnętrznych: Kuala Lumpur-Langkawi: bagaż główny - 20 kg, bagaż podręczny - 7 kg.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 17 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.