kod oferty: EG-498588

Arcangelo (Pellizzano) ***

Lokalizacja: Włochy » Val di Sole » Pellizzano
Zakwaterowanie: hotel
Pobyt od dnia: 30.03.2019
Cena od: 2 010 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  

Ocena hotelu

100% klientów
poleca ten hotel

8.6

Na podstawie
4 opinii

Zadaj pytanie do oferty zamknij

Arcangelo (Pellizzano) ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Wygoda Travel od 2 010 zł/os.
Promocja: Skipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Zakwaterowanie: 30.03.2019       Wykwaterowanie:   06.04.2019
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy (standardowy)    Promocja wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
Pokój dwuosobowy (Comfort)    Promocja wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
(zakres i warunki) OC - SKI w cenie    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Wygoda Travel o tej ofercie

Zalety wg klientów

 • Znakomita baza wypadowa na stoki Marillevy-Folgaridy i Madonny di Campiglio.
 • Pellizzano - niewielka miejscowosć górska, w której znajdują się sklepy, pizzeria oraz kilka barów.
 • W hotelu znajduje się centrum wellness, a w nim sauna oraz jacuzzi.
 • Wysoki poziom obsługi hotelowej.
Udogodnienia hotelu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Bez paszportu
 • Dostęp do internetu
 • Kurorty narciarskie
 • Przedszkole
 • Sporty zimowe

Jednym zdaniem

Znakomita baza wypadowa na stoki Marillevy-Folgaridy i Madonny di Campiglio.

Położenie

Hotel zlokalizowany w Pellizzano w sercu regionu Val di Sole, ok.6km od wyciągów Marilleva 900, która jest połączona z trasami narciarskimi Folgarida i Madonna di Campiglio. Do Passo del Tonale dzieli go odległość ok 16km. Do stacji narciarskiej Marilleva/Folgarida oraz Tonale można sie dostać skibusem (gratis). Przystanek skibusa ok. 20m od hotelu. Rozkład skibusów dostępny w recepcji oraz na http://www.valdisole.net/en/Ski-Bus/

Hotel

Zadbany z bardzo dobrą kuchnią, polecany przede wszystkim zapalonym narciarzom, ceniącym bliskość stoków. Oficjalna kategoria ***.

Pokoje

Do dyspozycji pokoje 2-,3-, 4 -osobowe typu standar, comfort

Wszystkie urządzone w tradycyjnym górskim stylu, w każdym znajduje się; łazienka z prysznicem i WC, suszarką do włosów; telefon, TV sat, sejf, Wi-Fi (gratis). Większość pokoi posiada balkon. Pokoje comfort - odnowione, wykończone jasnym drewnem. Większość pokoi z balkonem.

Do dyspozycji

Centrum wellness: sauna, jacuzzi (ręcznik należy wziąć z pokoju lub mieć własny, szlafrok opcjonalnie we własnym zakresie), bar, narciarnia, sala stube, sejf na recepcji, parking, winda, Wi-Fi bezpłatnie.

Po nartach

Pellizzano to niewielka miejscowosć górska, w której znajdują się sklepy, pizzeria oraz kilka barów.

Kuchnia

Śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Cena zawiera

7 noclegów

• 7 x śniadania i obiadokolacje

• opiekę rezydenta

• ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów)

• transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej)

• w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym)

• transfer lotnisko-hotel-lotnisko * karnet w oznaczonych terminach

• korzystanie z centrum wellness

• kolację w terminie sylwestrowym

• Turystyczny fundusz gwarancyjny

• podatek VAT.

Karnet w cenie

W terminach 08.12-15.12; 15.12-22.12 oraz w terminie 30.03.-06.04.19 zawarty jest 6 dniowy karnet Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta. Możliwość rozszerzenia karnetu do Superskiramy maksymalnie na 7 dni przed wyjazdem.

W terminach 05.01-29.03.2019 zawarty jest 6 dniowy karnet Marillev/Folgarida. Możliwość rozszerzenia karnetu do Skiarei lub Superskiramy wg opłat w systemie rezerwacyjnym.

Cena nie zawiera

Napojów do obiadokolacji

• opieki rezydenta w terminie sylwestrowym

• karnetu w terminie sylwestrowym

• transferów do wyciagów.

Dopłaty opcjonalne

Karnet poza oznaczonymi terminami

• ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 )

• szkolenia narciarskie (patrz opis Szkolenia)

Program narciarski

Ze względu na położenie hotelu w pobliżu wyciągów Marillevy-Folgaridy połączonych z Madonną di Campiglio i Pinzolo proponujemy karnet 6 x Marilleva/Folgarida z opcją rozszerzenia do karnetu Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta (szusowanie bez ograniczeń na połączonych stokach Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio i Pinzolo) oraz do karnetu Superskirama (bez ograniczeń wszystkie ośrodki Val di Sole i Tonale).

Do Marillevy/Folgaridy oraz do Tonale kursują skibusy (gratis). Przystanki ok.20m od hotelu. Do Tonale skibus nie kursuje w soboty.

Karnet Skiarea został włączony w cenę w wybranych terminach na początku sezonu i końcu sezonu.

W przypadku zakupu wyjazdu na termin grudniowy - cena zawiera GWARANCJĘ ŚNIEGU. Oznacza to, że w przypadku otwarcia mniej niż 50% tras w danym regionie klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy z natychmiastowym zwrotem pełnych kosztów zakupu albo prawo zmiany destynacji na inną wybraną na preferencyjnych warunkach. Możliwa jest także zmiana terminu na preferencyjnych warunkach.

Dopłaty obligatoryjne

Opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 1,3 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 12 lat).

Uwaga

Możliwość rozszerzenia karnetu do maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Karnet Marilleva/Folgarida obejmuje szusowanie na połączonych stokach Marillevy/Folgaridy.

Karnet Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta obejmuje szusowanie na połączonych stokach Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio/Pinzolo.

Karnet Superskirama obejmuje szusowanie na wszystkich stokach regionu Val di Sole, Tonale, Ponte di Legno, Pejo oraz Monte Bondone, Folgaria, Paganella.

Zakupione karnety rozdaje rezydent lub będą pozostawione na recepcji hotelowej,(informację o sposobie odebrania karnetów, klient otrzyma porzes smsa od rezydenta w dniu przyjazdu). Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 eur. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skiapssowej i odebrać kaucję.

W przypadku terminów, w których nie ma rezydenta, klienci otrzymują karnety na podstawie voucheru wysłanego 3 dni przed wyjazdem na adres mailowy podany przy osobie kontaktowej. Voucher należy wydrukować i okazać w kasie skipassowej wskazanej na dokumencie. W przypadu braku voucheru karnet nie zostanie wydany.

Instrukcja dla Ubezpieczonych

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:

Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.

• Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Najważniejsze cechy hotelu

Karnet w cenie

Sauna i jacuzzi w cenie

6km do wyciągów

Imprezy

W terminie 08.12-15.12 proponujemy:

• dla chętnych testy nart - topowe marki, kolekcje 2018 i 2019.

• dla chętnych szkolenia narciarskie dla dorosłych - gwarantujemy opiekę NASZEJ SZKOŁY NARCIARSKIEJ WYGODA TRAVEL (licencja SITN) i tym samym POLSKICH instruktorów, pod okiem których będzie się można szkolić.

Rezerwacja szkoleń narciarskich w grupie możliwa podczas zakładania rezerwacji -Płatność na miejscu w gotówce: szkolenie narciarskie dla dorosłych 6-dniowe koszt 125 eur/os.; 5-dniowe koszt 110 eur/os.; 1-dniowe koszt 30 eur/os.

Uwaga: szkolenia narciarskie odbywają się 5h/dzień i będą realizowane dla 3 szczebli zaawansowania (Poziom 1, Poziom 2, Poziom 3) dla minimum 4 osób w grupie. Więcej szczegółów klinij tutaj

Na miejscu istnieje również możliwość zakupu lekcji indywidulanych (1dzień=5 h) koszt 125 eur./os.;1 h szkolenia narciarskiego 30 eur/os. (ilość miejsc ograniczona).

• super cena za pakiet hotel+karnet.

Dzięki współpracy ze znanym sklepem narciarsko - snowboardowym nartykrakow.pl możemy zaproponować opcjonalnie za dopłatą naszym gościom super atrakcję: testy nart wiodących marek, takich, jak Stöckli, Head, Atomic, Salomon, Fischer i K2. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać parę nart z najnowszej kolekcji 2019 do testowania na 1, 3 lub 5 dni jazdy. Ceny odpowiednio 15 eur, 30 eur, 40 euro i 50 eur.

Uwaga testy nart: Każdy z uczestników będzie mógł wybrać parę nart z najnowszej kolekcji 2019 do testowania na 1, 3, 5 lub 6 dni jazdy. Klienci mogą testować jedną parę nart ok. 1-2 godziny, po czym nastepuja zmiana na inny model. Na miejscu do Państwa dyspozycji będzie profesjonalna kadra dobierająca i dopasowująca sprzęt.

Szkolenia

W terminach od 12.01 - 16.03. proponujemy 6 dniowe szkolenie narciarskie dla dzieci w wieku 7-15 lat oraz 2 - lub 3 - dniowe szkolenia narciarskie dla dorosłych.

Miejsce spotkań: bar/rifugio Malghet Aut (górna stacja gondoli jadącej z Folgaridy). Bar będzie oznaczony flagami Wygoda Travel.

Godziny zajęć dla dzieci 09.30-12:30 oraz 13:30-15:00

Można pozostawić dzieci pod opieką instruktora w trakcie przerwy na lunch, posiłki dzieci kupują samodzielnie.

Godziny zajęć dla dorosłych 09.30-12.30 lub 13.00-16.00.

Uwaga

Szkolenia narciarskie dla dzieci odbywają się 4,5h/dzień i będą realizowane dla 3 szczebli zaawansowania (Poziom 1, Poziom 2, Poziom 3) dla minimum 4 osób w grupie. Więcej szczegółów kliknij tutaj

Szkolenia narciarskie dla dorosłych odbywają się 3 h/dzień i będą realizowane dla 3 szczebli zaawansowania (Poziom 1, Poziom 2, Poziom 3) dla minimum 4 osób w grupie.

Poziom 1.- wymagania

• samodzielne przygotowanie sprzętu, zapięcia/odpięcia nart

• samodzielne poruszanie się na nartach (wolna jazda pługiem na wprost)

• samodzielna jazda wyciągiem (orczyk + krzesło)

Poziom 2.- wymagania

• umiejętność samodzielnych skretów pługiem z średnią prędkością

• podstawowa koordynacja ruchowa (przenoszenie ciężaru ciała)

Poziom 3.- wymagania

• brak barier prędkościowych

• umiejętność równoległego prowadzenia nart

• umiejętność szybkich skrętów

Zalecamy wykupić karnet Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta (szusowanie bez ograniczeń na stokach Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio i Pinzolo).

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Trasy i wyciągi
niebieskie: 45 km
czerwone: 56 km
czarne: 35 km

orczykowe: 16
krzesełkowe: 28
gondolowe: 7
Przewodnik narciarski
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 14 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach
8.6

Na podstawie 4 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Rodzin z dziećmi  50%
Ceniących spokój  50%
Aktywnych  50%

 

Jakość a cena

100% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Hotel 8.4
Pokoje 8.0
Położenie 8.5
Posiłki 9.6
Przeczytaj opinie innych o tej wycieczce
Czytaj więcej

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.