kod oferty: EG-498588

Arcangelo (Pellizzano) ***

Lokalizacja: Włochy » Val di Sole » Pellizzano
Zakwaterowanie: hotel
Pobyt od dnia: 30.03.2019
Cena od: 1 836 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  

Ocena hotelu

100% klientów
poleca ten hotel

8.6

Na podstawie
4 opinii

Zadaj pytanie do oferty zamknij

Arcangelo (Pellizzano) ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Wygoda Travel od 1 836 zł/os.
Promocja: Skipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Zakwaterowanie: 30.03.2019       Wykwaterowanie:   06.04.2019
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy (standardowy)    Promocja wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
(zakres i warunki) OC - SKI w cenie    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Wygoda Travel o tej ofercie

Zalety wg klientów

 • Znakomita baza wypadowa na stoki Marillevy-Folgaridy i Madonny di Campiglio.
 • Pellizzano - niewielka miejscowosć górska, w której znajdują się sklepy, pizzeria oraz kilka barów.
 • W hotelu znajduje się centrum wellness, a w nim sauna oraz jacuzzi.
 • Wysoki poziom obsługi hotelowej.
Udogodnienia hotelu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Bez paszportu
 • Dostęp do internetu
 • Kurorty narciarskie
 • Przedszkole
 • Sporty zimowe

Jednym zdaniem

Znakomita baza wypadowa na stoki Marillevy-Folgaridy i Madonny di Campiglio.

Położenie

Hotel zlokalizowany w Pellizzano w sercu regionu Val di Sole, ok.6km od wyciągów Marilleva 900, która jest połączona z trasami narciarskimi Folgarida i Madonna di Campiglio. Do Passo del Tonale dzieli go odległość ok 16km. Do stacji narciarskiej Marilleva/Folgarida oraz Tonale można sie dostać skibusem (gratis). Przystanek skibusa ok. 20m od hotelu. Rozkład skibusów dostępny w recepcji oraz na http://www.valdisole.net/en/Ski-Bus/

Hotel

Zadbany z bardzo dobrą kuchnią, polecany przede wszystkim zapalonym narciarzom, ceniącym bliskość stoków. Oficjalna kategoria ***.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

Do dyspozycji pokoje 2-,3-, 4 -osobowe typu standar, comfort

Wszystkie urządzone w tradycyjnym górskim stylu, w każdym znajduje się; łazienka z prysznicem i WC, suszarką do włosów; telefon, TV sat, sejf, Wi-Fi (gratis). Większość pokoi posiada balkon. Pokoje comfort - odnowione, wykończone jasnym drewnem. Większość pokoi z balkonem.

Do dyspozycji

Centrum wellness: sauna, jacuzzi (ręcznik należy wziąć z pokoju lub mieć własny, szlafrok opcjonalnie we własnym zakresie), bar, narciarnia, sala stube, sejf na recepcji, parking, winda, Wi-Fi bezpłatnie.

Po nartach

Pellizzano to niewielka miejscowosć górska, w której znajdują się sklepy, pizzeria oraz kilka barów.

Kuchnia

Śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Cena zawiera

Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

7 noclegów

• 7 x śniadania i obiadokolacje

• opiekę rezydenta

• ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów)

• transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej)

• w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym)

• transfer lotnisko-hotel-lotnisko * karnet w oznaczonych terminach

• korzystanie z centrum wellness

• kolację w terminie sylwestrowym

• Turystyczny fundusz gwarancyjny

• podatek VAT.

Karnet w cenie

W terminach 08.12-15.12; 15.12-22.12 oraz w terminie 30.03.-06.04.19 zawarty jest 6 dniowy karnet Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta. Możliwość rozszerzenia karnetu do Superskiramy maksymalnie na 7 dni przed wyjazdem.

W terminach 05.01-29.03.2019 zawarty jest 6 dniowy karnet Marillev/Folgarida. Możliwość rozszerzenia karnetu do Skiarei lub Superskiramy wg opłat w systemie rezerwacyjnym.

Cena nie zawiera

Napojów do obiadokolacji

• opieki rezydenta w terminie sylwestrowym

• karnetu w terminie sylwestrowym

• transferów do wyciagów.

Dopłaty opcjonalne

Karnet poza oznaczonymi terminami

• ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR)

• szkolenia narciarskie (patrz opis Szkolenia)

Program narciarski

Ze względu na położenie hotelu w pobliżu wyciągów Marillevy-Folgaridy połączonych z Madonną di Campiglio i Pinzolo proponujemy karnet 6 x Marilleva/Folgarida z opcją rozszerzenia do karnetu Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta (szusowanie bez ograniczeń na połączonych stokach Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio i Pinzolo) oraz do karnetu Superskirama (bez ograniczeń wszystkie ośrodki Val di Sole i Tonale).

Do Marillevy/Folgaridy oraz do Tonale kursują skibusy (gratis). Przystanki ok.20m od hotelu. Do Tonale skibus nie kursuje w soboty.

Karnet Skiarea został włączony w cenę w wybranych terminach na początku sezonu i końcu sezonu.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,3 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 12 lat).

Uwaga

Możliwość rozszerzenia karnetu do maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Karnet Marilleva/Folgarida obejmuje szusowanie na połączonych stokach Marillevy/Folgaridy.

Karnet Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta obejmuje szusowanie na połączonych stokach Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio/Pinzolo.

Karnet Superskirama obejmuje szusowanie na wszystkich stokach regionu Val di Sole, Tonale, Ponte di Legno, Pejo oraz Monte Bondone, Folgaria, Paganella.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich - Odbiór karnetów na podstawie voucherów , wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej Marilleva 900. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 EUR. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Karta Ubezpieczeniowa: . Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 EUR. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję..

Instrukcja dla Ubezpieczonych

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajPosiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.

• Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Najważniejsze cechy hotelu

Karnet w cenie

Sauna i jacuzzi w cenie

6km do wyciągów

Imprezy

W terminie 08.12-15.12 proponujemy:

• dla chętnych testy nart - topowe marki, kolekcje 2018 i 2019.

• dla chętnych szkolenia narciarskie dla dorosłych - gwarantujemy opiekę NASZEJ SZKOŁY NARCIARSKIEJ WYGODA TRAVEL (licencja SITN) i tym samym POLSKICH instruktorów, pod okiem których będzie się można szkolić.

Rezerwacja szkoleń narciarskich w grupie możliwa podczas zakładania rezerwacji -Płatność na miejscu w gotówce: szkolenie narciarskie dla dorosłych 6-dniowe koszt 125 EUR/os.; 5-dniowe koszt 110 EUR/os.; 1-dniowe koszt 30EUR/os.

Uwaga: szkolenia narciarskie odbywają się 5h/dzień i będą realizowane dla 3 szczebli zaawansowania (Poziom 1, Poziom 2, Poziom 3) dla minimum 4 osób w grupie. Więcej szczegółów klinij tutaj

Na miejscu istnieje również możliwość zakupu lekcji indywidulanych (1dzień=5 h) koszt 125 EUR/os.;1 h szkolenia narciarskiego 30 EUR/os. (ilość miejsc ograniczona).

• super cena za pakiet hotel+karnet.

Dzięki współpracy ze znanym sklepem narciarsko - snowboardowym nartykrakow.pl możemy zaproponować opcjonalnie za dopłatą naszym gościom super atrakcję: testy nart wiodących marek, takich, jak Stöckli, Head, Atomic, Salomon, Fischer i K2. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać parę nart z najnowszej kolekcji 2019 do testowania na 1, 3 lub 5 dni jazdy. Ceny odpowiednio 15 EUR, 30 EUR, 40 EURi 50 EUR.

Uwaga testy nart: Każdy z uczestników będzie mógł wybrać parę nart z najnowszej kolekcji 2019 do testowania na 1, 3, 5 lub 6 dni jazdy. Klienci mogą testować jedną parę nart ok. 1-2 godziny, po czym nastepuja zmiana na inny model. Na miejscu do Państwa dyspozycji będzie profesjonalna kadra dobierająca i dopasowująca sprzęt.

Szkolenia

W terminach od 12.01 - 02.03. proponujemy 6 dniowe szkolenie narciarskie dla dzieci w wieku 7-15 lat oraz 2 - lub 3 - dniowe szkolenia narciarskie dla dorosłych.

Miejsce spotkań: bar/rifugio Malghet Aut (górna stacja gondoli jadącej z Folgaridy). Bar będzie oznaczony flagami Wygoda Travel.

Godziny zajęć dla dzieci 09.30-12:30 oraz 13:30-15:00

Można pozostawić dzieci pod opieką instruktora w trakcie przerwy na lunch, posiłki dzieci kupują samodzielnie.

Godziny zajęć dla dorosłych 09.30-12.30 lub 13.00-16.00.

Uwaga

Szkolenia narciarskie dla dzieci odbywają się 4,5h/dzień i będą realizowane dla 3 szczebli zaawansowania (Poziom 1, Poziom 2, Poziom 3) dla minimum 10 soób w grupie. W przypadku zebrania mniejszej ilości chętnych organizator zastrzega sobie prawo do anulowania szkoleń. Więcej szczegółów kliknij tutaj

Szkolenia narciarskie dla dorosłych odbywają się 3 h/dzień i będą realizowane dla 3 szczebli zaawansowania (Poziom 1, Poziom 2, Poziom 3) dla minimum 10 soób w grupie. W przypadku zebrania mniejszej ilości chętnych organizator zastrzega sobie prawo do anulowania szkoleń

Poziom 1.- wymagania

• samodzielne przygotowanie sprzętu, zapięcia/odpięcia nart

• samodzielne poruszanie się na nartach (wolna jazda pługiem na wprost)

• samodzielna jazda wyciągiem (orczyk + krzesło)

Poziom 2.- wymagania

• umiejętność samodzielnych skretów pługiem z średnią prędkością

• podstawowa koordynacja ruchowa (przenoszenie ciężaru ciała)

Poziom 3.- wymagania

• brak barier prędkościowych

• umiejętność równoległego prowadzenia nart

• umiejętność szybkich skrętów

Zalecamy wykupić karnet Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta (szusowanie bez ograniczeń na stokach Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio i Pinzolo).

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Trasy i wyciągi
niebieskie: 45 km
czerwone: 56 km
czarne: 35 km

orczykowe: 16
krzesełkowe: 28
gondolowe: 7
Przewodnik narciarski
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 14 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach
8.6

Na podstawie 4 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Rodzin z dziećmi  50%
Ceniących spokój  50%
Aktywnych  50%

 

Jakość a cena

100% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Hotel 8.4
Pokoje 8.0
Położenie 8.5
Posiłki 9.6
Przeczytaj opinie innych o tej wycieczce
Czytaj więcej

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.