kod oferty: EG-697636

Zanzibar Star Resort ***

Zdjęcia  |  Mapa  
Lokalizacja: Tanzania » Zanzibar » Nungwi
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 05.06.2022
Cena od: 6 227 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Zanzibar Star Resort ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Best Reisen od 6 227 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 05.06.2022   godz. 17:40       Powrót z:  Zanzibar 12.06.2022   godz. 23:15
Cena za pokój
bungalow garden view room wyżywienie: śniadania  
superior pool view room wyżywienie: śniadania  
deluxe garden view room wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Best Reisen o tej ofercie

Zalety regionu

 • Fascynujące farmy przypraw kuszą wycieczkami, na których można się dowiedzieć jak rosną cynamon, kurkuma czy goździki.
 • Bogactwo egzotycznej fauny i flory najlepiej podziwiać w rezerwacie Jozani Chwaka Bay lub w położonym niedaleko Jozai motylarium
 • Blue safari, czyli wycieczka drewnianą żaglówką. To świetna okazja do podziwiania raf koralowych oraz żółwi.
Udogodnienia hotelu
 • Kurorty nadmorskie
 • Oferty egzotyczne

Naszym zdaniem

Znakomicie usytuowany hotel, zaliczany do jednego z najlepszych w kategorii "budget". Piękna plaża, wnętrza inspirowane lokalnymi tradycjami architektonicznymi, pokoje z zanzibarskimi meblami, wakacyjna, niezobowiązująca atmosfera.

Położenie

Nungwi, ok. 10minut spacerem od piaszczystej plaży, ok. 55km od lotniska. Niedaleko są inne hotele, restauracje, sklepiki itp.

Wyposażenie

Recepcja (24h), lobby, restauracja (kuchnia lokalna i międzynarodowa), sprzęt do barbeque w ogrodzie, punkt wymiany walut, punkt informacji turystycznej, bezpłatne Wi-Fi w miejscach publicznych.

Pokoje

29 pokoi.

Bungalow Garden View - sypialnia, łazienka z prysznicem i suszarką, klimatyzacja, telewizor, mała lodówka, sejf, Wi-Fi, zestaw do kawy/herbaty, balkon lub taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 16m kw.

Deluxe Garden View - sypialnia, łazienka z prysznicem i suszarką, klimatyzacja, telewizor, mała lodówka, sejf, Wi-Fi, zestaw do kawy/herbaty, balkon lub taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 20m kw.

Superior Pool View - sypialnia, łazienka z prysznicem, suszarką, klimatyzacja, telewizor, mała lodówka, sejf, Wi-Fi, zestaw do kawy/herbaty, balkon lub taras z widokiem na ogród/basen. Powierzchnia - ok. 36m kw.

Executive Pool - sypialnia, łazienka z prysznicem, suszarką, klimatyzacja, telewizor, mała lodówka, sejf, Wi-Fi, zestaw do kawy/herbaty, balkon lub taras z widokiem na basen. Powierzchnia - ok. 42m kw.

Wyżywienie

BB - śniadania (bufet)

HB - śniadania, kolacje (a'la carte lub bufet)

FB - śniadania, obiady (a'la carte lub bufet), kolacje (a'la carte lub bufet)

Napoje do obiadów i kolacji płatne.

Sport i rozrywka

Basen, brodzik dla dzieci, taras słoneczny (leżaki, parasole, ręczniki - bezpłatnie), centrum sportów wodnych i nurkowania, masaże.

Covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Wizy

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach lub przez internet https://eservices.immigration.go.tz/visa. Wiza jest ważna 90 dni. Opłata wizowa wynosi 50 USD.

Na lotnisku: należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony); bilet powrotny; wypełnić formularz wizowy; zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie.

Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru.

Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.

Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Szczepienia

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego - 1 USD/os/noc (!!! w hotelu Waikiki Zanzibar Resort jest to 9/USD/os/noc).

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 17 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.